BOSCH AERO TWİN Silecek

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: BOSCH AERO TWİN Silecek

hakkinenk link' Alıntı:
Bugün gittim parçacıdan 8 tlye silecek lastiği aldım. Orijinal sileceklerimin lastiklerini 20 dkda kendim değiştirdim. şuan canavar gibi oldular. 55tl vermeye değmez. Nasıl yapılacağını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

şuan videoya bakmadan yazıyorum; bu değişim muz sileceklerde de mümkün mü?

Geçen sene kışın eşimin aracının eski tip sileceklerini bu şekilde değiştirmiştim ve bedavaya yakın bir maliyetle yenilenmişti silecekler, bizde de yapılabiliyorsa çok iyiymiş  victoryy

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Bugün gittim parçacıdan 8 tlye silecek lastiği aldım. Orijinal sileceklerimin lastiklerini 20 dkda kendim değiştirdim. Şuan canavar gibi oldular. 55tl vermeye değmez. Nasıl yapılacağını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=wtBP9V66OfM#
lastikleri bosch servisinden mi aldınız?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer gerçekten güzel silme yapıyor ve dayanıklıysa bahar yağmurları zamanı bende değiştiririm. neden kışa girerken demeyin burda kışın silecek pek kullanılmıyor daha çok buz tutma ihtimali olur :D garaj sayesinde öyle bir derdim de olmuyor çok şükür :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende geçen hafta aldım bundan, gerçekten çok sessiz ve iyi siliyor. Ne kadar dayanacak zaman gosterecek

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
şuan videoya bakmadan yazıyorum; bu değişim muz sileceklerde de mümkün mü?

Geçen sene kışın eşimin aracının eski tip sileceklerini bu şekilde değiştirmiştim ve bedavaya yakın bir maliyetle yenilenmişti silecekler, bizde de yapılabiliyorsa çok iyiymiş  victoryy

Muz sileceklerde lastik değişimi mümkün. Akşam kendim değiştirdim. Orijinal süpürge değişmeden iş bitti. Maliyet 8 tl

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gokhanbedir link' Alıntı:
lastikleri bosch servisinden mi aldınız?
Parçacıdan aldım. 70cm uzunluğunda iki parça veriyorlar. Süpürgenin uzunluğuna göre fazlalığı kesiyoruz. Bu arada lastiği söküp takarken elimiz kapkara oluyor  :D

Serhat Gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Eski arabamda teflon katkılı silecek lastiği almıştım yıllarca bana misin demedi

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim orj sileceklerim gm marka bosch degil . Nezaketen servise sormustum gm marka orj sileceklere 210 tl cektiler . Bende hemen bir takim bosch marka silecek aldim kendim taktim suan cok memnunum .