bluetooth konusunda yardım

tuncayilhan80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın bluetoothu ile telefonumu eşleştiriyorum fakat gelen arama olduğunda ekranda (cd 400) gelen numara da gözüküyor, açmak veya reddetmek için direksiyonun üzerindeki tuşlara bastığımda işlemiyor,telefonun üzerindeki tuşla cevapladığımda konuşma yapabiliyorum. tuşlar çalışmıyor olabilir mi?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bluetooth konusunda yardım

Valla telefonu tanitamadiniz desem hic calismaz
Normalde direksiyondan acilip kapanmasi lazim

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

selamlar öncelikle telefon bağlı değilken telefonu kapatma tuşuna basılı tutun sesli komut açılacak mı ona bir bakın. eğer açılırsa tuşların çalıştıgından emin oluruz hiç değilse. çalışmıyorsa servis yolları. çalışıyorsa ;

önce başka model bir telefonla deneyiniz. veya telefonun eşleşmesini tamamen silip tekrar tanıtınız. sorun düzelecektir.

tuncayilhan80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önerileriniz için teşekkürler, resetleyip bidaha yapayım bakayım, umarım bozuk değildir servisten daha geçen hafta geldim garantiden termostat değişti bidaha gitmesem iyi olur.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

arkadaslar navıgasyon olmadan Bluetooth alan var mı sonradan hıc? benım ıcın arabadakı en buyuk eksıklık bu. bızımkılerın fluencede var onlar konustukca ıcım cız edıyor. servıslere soruyorum navıgasyon al dıolar ya da Bluetooth ıcın yurtn dısı sıparıs dıolar yok mu baska yollarla dısardan alan taktıran kullanan memnun olan falan? bı de bazı yerlerde satılıyor ekıpman dısarda gorunuyor oda hıc hos degıl