Blow Off

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Paramedic link' Alıntı:
Bilgilendirme icin tesekkur ederim. Konuyu arastiracagim. Sagolun

Rica ederim.
Bahsettiğim gibi durum maalesef böyle.Dediğim yağ atma mevzusu olmasaydı bende kendi aracıma düşünüyordum ama sonradan vazgeçtim.Yapanlar da var ama uzun vade de getirisi götürüsü ne olur bilemiyorum.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Hocam internetten arastirdigim kadari ile. Turbosunda ötme ve islik sesi olanlar ve km si yuksek olanlarda bu yag yakmasi oluyormus. Yine de kararsiz kaldim tabi. Bunu en iyi odakdynamic se sormakta fayda var. Onlar olumlu veya olumsuz mutlaka cevap verecektir. Ögrenirsem burdan da paylasirim

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Blow Off

merhaba arakadaşlar,
Konuyu hortlatayım dedim 011zaa

bu blow off u, 1 haftadır ara ara araştırıyorum, bilgisi olan varsa, bu ses sanrıım sürekli çıkan bir ses, yani manuel olarak kapatamıyoruz.
yani bir müddet sonra kafa ütüler mi acaba?
yine araştırırken, elektronik olanına denk geldim. yani elektrikli, çakma ses :) ilk başta kolpa geldi ama benim amacım o sesi duymak olduğu için, mantıklı gelmeye başladı :)

yeşillendiren olursa sevinirim.

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O elektronik ses çok yapay oluyor ve hemen anlaşılıyor. En kalitelisi bile kendini belli ediyor ve işlevine göre de pahalı diye hatırlıyorum. Onun yerine biraz daha ekler sprint booster alırım bi işe yarar. O sesin çıkmasını da isterdim tabi ama bi yandan hoş bi yandan lüzumsuz bi ses

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haklısın.
sürekli o sesi duymak ta rahatsız eder die düşünüyorum. sanırım yaptırmayacağım.
bu cihazında, on/off tuşu yok bildiğim kadarıyla?