Bizimkisi bir AŞK hikayesi ♥ Commodore ♥

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah, arac harkulade duruyor. sanki dodge charger a bakıyorum:bir:. ama ben olsam rengini mat siyah, iç döşemeleri siyah deri, arka stopları da uzun düz dikdörgen şeklinde tamamen kırmızı renkli, plakalarıda kare apk yapardım.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah, arac harkulade duruyor. sanki dodge charger a bakıyorum:bir:. ama ben olsam rengini mat siyah, iç döşemeleri siyah deri, arka stopları da uzun düz dikdörgen şeklinde tamamen kırmızı renkli, plakalarıda kare apk yapardım.

Apk değil hocam o app :D dikdörtgen arka stoplar o araca gitmez bence o kadar kaslı amerikan kuvveti gibi durmuyor

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dıştan o klasikliği tamamen yansıtıyor,yakışıklı araba vesselam...
kazasız belasız bin inşallah..

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Apk değil hocam o app :D dikdörtgen arka stoplar o araca gitmez bence o kadar kaslı amerikan kuvveti gibi durmuyor

neyse anlatmak isteğim plakayı anlamışsınız sonuçta:D. app plaka evet.arka stop konusunda öyle düşünüyorum biraz ince şekilde olucak ve kare plakaya kadar uzanan tamamen kırmızı bir stop bence hoş durur.69 model dodge chargerin ki gibi.

rengi bu şekil:

2empvee.jpg

arka stoplarda buna benzer bişi olsa hiçte fena durmaz bence:

2r57wpg.jpg

Commodore69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çakma mustang seni :D şaka maka araban güzel , kazasız belasız bin

Mustang ile aynı hatlara sahip far stop ve yann çizgiler hariç.
Bence mustanga deil, Mustang benim Commodore benziyor... :D

Alla sanada nasip etsin inş :D

Commodore69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok teşekkür ederim, tabi bu tür arabalarda hemen hemen herkezin bi rüyası var sende bunu dile getirdin :D

Bu tür tek kapı klasik kaslı araçlara bakıpta: - ya aslın su renk olsa ..... demeyen yok heralde :D

Ben aracı başka bir araca benzetmek istemedim işin acıkcası,
Yoksa hurda bir 67' Mustan bulmuştum yani parçaları ile birebir Mustang görüntüsü elde edebilirdim ki ustama bu konuda sonsuz güveniyorum.

Ben Commodore sahibi olmak istedim Mustang veya Charger Challanger vsvs deil....

Araçın sadece rengi için 3 ay düşünüp araştırma ve pc üzerinde shop ile oynadım. Bence nadide bi parça oldu.

Tabi dediğim gibi Allah sanada nasip etsin inş bide mat siyahını görelim :D

Commodore69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada yazın yeni lastikler almayi düşünüyorum. Bununla beraber yeni bir jant takımı da yapabilirim. Jant konusunda kararsızım hala nasıl yapacagıma karar veremedim. Artık geniş tabana geçmenin zamnı geldi diye düşünüyorum. Önlere 15 arkalara 16 takmayı düşünüyorum veya 15 takıp arka tekerin ebatını artırmayı düşünüyorum. kararsız kaldım banada jant konusunda yardımcı olabilir misiniz?

American Racing modellerinin hastasıyım. Fiyatları da uçuk aslında ikinci el bulabilirsem aslında daha ii olur diye düşünüyorum.
Aşağıdaki linkler düşündüğüm AR modelleri...
Siz değerli opelim.net üyelerininde bu konuda yorumlarını almayı çok isterim teşekkürler...

AR105MB-Torq-Thrust-M.jpg

AmericanRacing-TorqThrustM-Chrome.jpg

AR427-Cobra.jpg

AR105MSA-Torque-Thrust-M.jpg

AR653-Deuce-Rear.jpg

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1veya 2 !!!!!!!!

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aramiza hosgeldiniz forumumuzda bi laf vardir lastiginize tas deymeyinn bizim araclarin koku boyle saglam v6lara dayaniyorsa kimse elimize su dokemezz masallah allah nazardan kazadan beladan korusun bulusmalarda sesini duymak isteriz :)