Beyaz Far

batuhan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba bi sorum olacak. Şimdi benim araca H4 beyaz far takmak istiyorum ama ne yönden gitsem karar veremedim. Bi yardımcı olursanız size zahmet bi kaç ürün buldum ama hangisini alsam bilemedim + yaşadığım şehirde emniyet müdürü değişti adam çok disiplinli çarşıda 10 adımda bir polis aracı görüyoruz bu yüzden trafikte cezası olmayan bir ışık istiyorum, linkleri bırakıyorum :

1. https://m.n11.com/h4-ampul-philips-...GLULLs_WrcWON2qZXpnbs9JUCJfVBPhRoCgx4QAvD_BwE

2. https://m.n11.com/inwells-led-xenon...J1x_U6WcxV70lW80pY8Nup3rGHv3IxkhoCw20QAvD_BwE

Bunlardan hariç önerisi olan varsa link atabilir

Sizce hangisini almalıyım hangisinin trafikte cezası var ?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
İnwells, adıyla Philips kadar güven vermiyor.

• Beğen
Tepkiler: batuhan66

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Beyazlık konusunda Philips Diamond Vision en beyaz halojen ampüllerden biridir. Ancak özellikle kar, yağmur koşullarında görüşünüzü önemli oranda düşürür. Performans değil estetik ampüldür. Performans istiyorsanız yine beyaza yakın ama aslında hafif sarı görünecek aydınlatması çok iyi olan Philips White Vision tavsiye ederim. Youtube da hepsinin karşılaştırma videosu var. Ben aracımda White Vision yeni taktırdım ve gerçekten parlaklık olsun aydınlatma ve beyazlık olsun beni yeterince tatmin ediyor. Hem de merceksiz far olmasına rağmen. Şöyle bir durum var Diamond Vision'lar kısa ömürlü olacaktır. 6 ay 1 sene maksimum o kadar bile görmeyebilirsiniz. Ancak Kelvin değeri düşük White vision gibi ampüller uzun süre kullanılabilir.

batuhan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnwells, adıyla Philips kadar güven vermiyor.
Bilemiyorum Youtube videosunu izledim ürün baya kaliteli duruyor. Ama dediğiniz gibi Philips marka yani.

batuhan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyazlık konusunda Philips Diamond Vision en beyaz halojen ampüllerden biridir. Ancak özellikle kar, yağmur koşullarında görüşünüzü önemli oranda düşürür. Performans değil estetik ampüldür. Performans istiyorsanız yine beyaza yakın ama aslında hafif sarı görünecek aydınlatması çok iyi olan Philips White Vision tavsiye ederim. Youtube da hepsinin karşılaştırma videosu var. Ben aracımda White Vision yeni taktırdım ve gerçekten parlaklık olsun aydınlatma ve beyazlık olsun beni yeterince tatmin ediyor. Hem de merceksiz far olmasına rağmen. Şöyle bir durum var Diamond Vision'lar kısa ömürlü olacaktır. 6 ay 1 sene maksimum o kadar bile görmeyebilirsiniz. Ancak Kelvin değeri düşük White vision gibi ampüller uzun süre kullanılabilir.
Hocam bu uzun yorumun için öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Dediğiniz gibi white vision a yöneldim fakat trafikte cezası var mı ?

batuhan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde White Vision Ultra varmış sanırım. Farkı nedir acaba ? Yardımcı olun abilerim sizede biraz fazla yükleniyorum ama kusura bakmayın

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İyi bir tercih olur White Vision. Trafikte cezası yok zaten normal standart halojen ampül. Kimseyi rahatsız da etmez, apaçi gibi de görünmez tertemiz çözüm.
White Vision Ultra kelime oyunu tamamen kelvin değeri biraz yükseltilmiş bunu tavsiye etmiyorlar. Düz white vision olanları alın derim.

• Beğen
Tepkiler: batuhan66

batuhan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler hocam iyi günler :)

batuhan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok hocam hala karar veremedim ki taktırayım.

• Beğen
Tepkiler: taipan08