Beyaz Dönüş Farları

Huseyin4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beyaz Dönüş Farları

haklısınız. kelvin arttıkça ,görüntü azalır.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ergin Bey çok güzel olmuş ek lambalarınız. Sanırım evim size 200mt uzaklıkta  :) Okulun biraz altında oturuyorum bende... HG plaka olunca dikkatimi çekti, baktım tanıdık geldi. Artık HV veriyorlar bizim oralara...

İşlemide Erdemirde yaptırdığınızı varsayayım mı?  ;D

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bana sarı gibi aydınlatmaz gibi geliyor göz zevki için birşey diyemem ama kullanım rahatlığı ve daha diri bir aydınlatma için orjinal ampuller derim ben.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında çok şık ve güzel durmuş. 045thumbsup
Dönüş aydınlatmalarının sarı olması için özel bir sebep mi var acaba?
Birde montaj nasıl oluyor? Basit mi?
Monte edelim derken merceklere motora falan zarar vermesinler. :)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
görsel iyi olmuştur eminim ama sarı far her zaman daha iyidir mercekli xenon haricinde.

zaten dikkat ederseniz sonradan merceksiz xenon takanlar genelde uzunlarıda sarı bırakılar çunku uzun farlar cok etkısız oluyor.
aynı benim aracı tarif etmissiniz sn merdo :D

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Ergin Bey çok güzel olmuş ek lambalarınız. Sanırım evim size 200mt uzaklıkta  :) Okulun biraz altında oturuyorum bende... HG plaka olunca dikkatimi çekti, baktım tanıdık geldi. Artık HV veriyorlar bizim oralara...

İşlemide Erdemirde yaptırdığınızı varsayayım mı?  ;D

Merhabalar

Uzun zamandır iş yoğunluğu nedeniyle giremiyordum foruma, bugün de kar sağolsun.. Komşu da bulduk siteden, hadi hayırlısı =)

Ben işlemi Topkapı Odak'ta yaptırdım. Erdemir'de bu tarz işleri yaparlar mı bilemiyorum, zaten uzun bir zamandır kendileriyle arama mesafe koymuş durumdayım..

Sn. Tomacco montajı sormuş, ben servise yaptırdığım ve başında duramadığım için bilemiyorum. Zaten işçilik almadılar bu işlem için, en azından faturaya yansıyan bir şey yok. orjinalde sarı gelmesinin sebebi sanırım kar vs. gibi durumlarda daha iyi aydınlatması, ama ben bir sıkıntı yaşamadım taktrdığımdan beri..

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
Merhabalar

Uzun zamandır iş yoğunluğu nedeniyle giremiyordum foruma, bugün de kar sağolsun.. Komşu da bulduk siteden, hadi hayırlısı =)

Ben işlemi Topkapı Odak'ta yaptırdım. Erdemir'de bu tarz işleri yaparlar mı bilemiyorum, zaten uzun bir zamandır kendileriyle arama mesafe koymuş durumdayım..

Sn. Tomacco montajı sormuş, ben servise yaptırdığım ve başında duramadığım için bilemiyorum. Zaten işçilik almadılar bu işlem için, en azından faturaya yansıyan bir şey yok. orjinalde sarı gelmesinin sebebi sanırım kar vs. gibi durumlarda daha iyi aydınlatması, ama ben bir sıkıntı yaşamadım taktrdığımdan beri..

Hayırlı olsun çok güzel olmuş. Dün bir kaç kere geçtim oralardan markete gitmek için ama sizin arabayı göremedim. Belki kardan, belki yoktunuz.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim. Okulun karşısındaki otoparka bırakmıştım, ondan görmemiş olabilirsiniz. Bir de araba leş durumda şu an, görseniz de tanımamış ya da plakayı okuyamamış olabilirsiniz  :D

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
Teşekkür ederim. Okulun karşısındaki otoparka bırakmıştım, ondan görmemiş olabilirsiniz. Bir de araba leş durumda şu an, görseniz de tanımamış ya da plakayı okuyamamış olabilirsiniz  :D
:) :) :)

O site çok güzel dayım orada oturuyor biliyorum. İstediğiniz gibi 3 adet otoparkı kullanabiliyorsunuz....