Azalan Motor Yağı

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Azalan Motor Yağı

kizilosman21 link' Alıntı:
benim aracımın km si 6700 iken ve daha 10. ayda iken servisteki elemanlar aracımın yıllık bakımını yaptılar trabzonda ve cok saglam para aldılar.evde farkettım  kı yağ ucretı dısında bırde yağ doldurma ucretı almıslar!!
zaten piyasanın 3 katına yağı satıyor birde huni dayayarak yapılabilecek doldurma işi için 50 tl vergisiz aldılar.maymun gözünü neden önceden acmadı derseniz ilk defa sıfır araba almanın heyecanı ve yıllardır para biriktirmenin verdiği acele ile gittim malesef.onlar da affetmediler.şimdi Allah tan siz varsınız ki işi öğrenip ondan sonra hesap soruyor yada servise gidiyorum.ama garanti bittikten sonra mumkunse kapısından geçmeyeceğim servisin.hatta şimdi 2. yıl bakımı yaklaştı benden 600 tl den fazla istediler rizede işin ehli bir usta (herkes aynı adamı önerdi rizede) 270 dedi az pazarlıkla 230 a dustuk aynı işlem için.ne yapayım kararsızım.servise gitsem veya gitmesem de garabamın garantisi 20 güne bitiyor...

Rize de kim? Gerçi benim araç daha 2 aylık. Garanti bitene kadar servis yolu gözüküyor da bittikten sonra aklımızda bulunsun. Sanayinin girişindeki opel özel servis mi acaba.??

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
O değil de hazır mevzusu edilmişken:

Daha 4.000 km oldu değiştreli ama hiç önemli değil, servisin koyduğu şu ayçiçek yağından bozma Dexos II'yi Mobil 1 ile değiştirmek ve bundan sonra onunla devam etmek istiyorum ne dersiniz? Filtreyi servisten alıp yağı dışarıda değiştirmeyi planlıyorum, bakım zamanı ise yine servis dexos koysun aynı gün gidip yine mobil 1 koyduracağım...
Servise giderken mobil1 yag koydurmak istediginizi soyleyin bence cunku mobil opelin onayladigi marka. Garantiye etkisi yok.
En kotu ihtimal aracin yag degismis gibi gosterip kendiniz giderken yag yaninizda goturun onu koysunlar.
Faturada gm yag goruncegi icin problem olmaz.

kizilosman21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurer53 link' Alıntı:
Rize de kim? Gerçi benim araç daha 2 aylık. Garanti bitene kadar servis yolu gözüküyor da bittikten sonra aklımızda bulunsun. Sanayinin girişindeki opel özel servis mi acaba.??

evet üstad o elemanlar işte işin ehlilermiş.bu arada sizin plaka nedir?çok gezzerim ben rizede belki görüşürüz :)) benim ki 53 ay 721 reşadiyede idareciyim gelirseniz beklerim çay içmeye

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kizilosman21 link' Alıntı:
evet üstad o elemanlar işte işin ehlilermiş.bu arada sizin plaka nedir?çok gezzerim ben rizede belki görüşürüz :)) benim ki 53 ay 721 reşadiyede idareciyim gelirseniz beklerim çay içmeye

53 DY 903 Tedaş' ta yım. Yolun düşerse buyur gel. :)