Ayın Otomobili Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye'nin bir numaralı Opel Forum sitesi Opelim.net te ayın otomobili yarışması başlıyor.
Tüm Opel modellerinin ( Opel Meriva, Opel Vectra, Opel Astra, Opel Corsa, Opel Frontera, Opel Antara, Opel Calibra, Opel Omega, Opel GT, Opel Combo, Opel Kadett, Opel Manta,Opel Zafira, Opel Monza, Opel Rekord, Opel Ascona ve şu anda henüz yollara çıkmamış olan ve Aralık ayı itibaren yollarda görceğimiz Opel İnsignia ) katılabileceği yarışmamız için başvurular AstRA_ZN nickli üyemize yapılacaktır.
Her ayın 1'i itibariyle yarışmaya katılmak isteyen üyelerimiz araçlarının en az 640X480 ölçülerinde 5 adet fotoğrafı ve orjinal harici aksessuarların markalarınıda belirten kısa bir yazı ile başvurabilirler. Uygun başvuru yapan ilk 20 araç arasından klasmanları birbirine en yakın 5 araç belirlendikten sonra (belirlemeyi yönetim yapacaktır) Anket Ve Karşılaştırmalar başlığımız altında otomobiller tanıtılıp Opel Fan Club üyelerimize oylamaya sunulacaktır. Oylamaya katılamayan araçlar bir ay sonraki yarışmada tekrar kuraya dahil edileceklerdir. Oylama ay sonuna kadar sürecektir. En çok oy alan otomobil ayın aracı olarak anasayfamızda tanıtılacaktır. Ayrıca araç sahibine sitemizin logolu Tshirtü ve sitemizin stickerları hediye olarak gönderilecektir.
Gönderilen resimlerde photoshop yapıldığı belirlendiğinde araç diskalifiye edilecektir. Oylama katılan araçlar 3 ay sonra tekrar aday olabilir. Aracına güvenen tüm üyelerimizin katılımlarını bekliyoruz.
İyi forumlar...

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim ki de temizdir bende katilcam.. Bekliyoz başkanim..

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35kes35plakalı arac sahıbı aracınızın basına lutfen

MRM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
( Opel Vectra, Opel Astra, Opel Corsa, Opel Frontera, Opel Antara, Opel Frontera, Opel Omega, Opel GT, Opel Combo ve şu anda henüz yollara çıkmamış olan ve Aralık ayı itibaren yollarda görceğimiz Opel İnsignia )

Başkanım bir forum üyesi ve bir Calibra kullanıcısı olarak bu modeller arasında Calibranın ismini görememek beni gerçekten üzdü. Teessüflerimi bildiririm. Saygılar...

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden calibralar yok başkanım anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...