aux-usb dönüştürücü

ozkanc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: aux-usb dönüştürücü

bahadirusta link' Alıntı:
verdiğiniz bilgi için teşekkürler murat bey bende aux-aux ara kablo var mp3 çalar cep telefonu yada iphone kullanabiliyorum sadece usb çıkışıda olabilirmi diye merak etmiştim sağolun necvox cyclone taktırmak şart artık usb çıkışı için..

arkadasimin aracinda iphone daki mp3 leri sonradan taktirilan bir sistemde deneme firsatim olmustu. USB ye Iphone nun ara kablosu ile iphone'u taktim. 2 ayri usb de denedim. calistirmadi. sistemin direkt iphone dock'una taktigimda ise mp3lere ulastim fakat inanilmaz bir cizirti vardi. zaten iphoneda cihazin uyumlu olmadigi konusunda uyari veriyor. ses kalitesi kotu oldugu gibi bazi mp3 leri de okumadi. sadece flash bellekle usb den daha iyi ses alinabiliyor. yani benim iphone'um var o sistemi taktiririm babalar gibi muzik dinlerim diyorsaniz, hayal kirikligina ugrayabilirsiniz.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zaten usb de bilgisayara bağlayınca o da okumuyor müzikleri itunes üzerinden kullanılabiyor bilgisayarda da normal bir durum bu ben iphone girişinden düzgün ses alıyorum necvox ta

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Ben normal cd400 üm var aracım sport. Ipod, Iphone hiç farketmiyor canavar gibi çalışıyor.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozkanc link' Alıntı:
[quote author=bahadirusta link=topic=930.msg18282#msg18282 date=1300779638]
verdiğiniz bilgi için teşekkürler murat bey bende aux-aux ara kablo var mp3 çalar cep telefonu yada iphone kullanabiliyorum sadece usb çıkışıda olabilirmi diye merak etmiştim sağolun necvox cyclone taktırmak şart artık usb çıkışı için..

arkadasimin aracinda iphone daki mp3 leri sonradan taktirilan bir sistemde deneme firsatim olmustu. USB ye Iphone nun ara kablosu ile iphone'u taktim. 2 ayri usb de denedim. calistirmadi. sistemin direkt iphone dock'una taktigimda ise mp3lere ulastim fakat inanilmaz bir cizirti vardi. zaten iphoneda cihazin uyumlu olmadigi konusunda uyari veriyor. ses kalitesi kotu oldugu gibi bazi mp3 leri de okumadi. sadece flash bellekle usb den daha iyi ses alinabiliyor. yani benim iphone'um var o sistemi taktiririm babalar gibi muzik dinlerim diyorsaniz, hayal kirikligina ugrayabilirsiniz.
[/quote]

ben necvoxa iphone bağladım sorunsuz bir şekilde iphone arayüzünden mp3ler otomatik yüklenerek çalıyor ve ses kalitesinde herhangi bir sorun yok

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
arkadaşlar benim gibi aracında usb çıkışı olmayan arkadaşlar için aux çıkışına bir kablo bağlayarak usb çıkışı elde edemezmiyiz acaba?
geçen bir teknomarkette sordum bu tarz bir kablonun olduğunu ama kalmadığını söylediler varsa da şunu merak ediyorum sadece bir müzik oynatıcıdanmı çalışır yoksa usb flash bellek taksak araç onu okuyup şarkıyı çalabilirmi ?

bi denemek lazım. usb den direk okumaz ama mp3 çalardan çalar bence

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

::) peki kendimiz usb baglati yapamazmiyiz yada parcalari temin edemezmiyiz

alphan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese selamlar
Asagıdaki linkte nasıl yapıldığına dair teknik bir dokuman var fakat bir servisden yardım alınmadan yapılabilir gibi gorunmuyor

http://www.ifz-berlin.de/ins_pdf/13397904.pdf

Asagıdaki linktede cd 400 ile uygulamayı calıstıran bazı arkadasların videosu var fakat burada model farklımıdır bilemiyorum

Opel Astra J CD400 USB Alpha Beschleunigung Alpha Acceleration

Bu islemi yaptıracak bir yer bulamadım henuz bulan olursa haberdar ederse sevinirim

Selamlar

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

labunyac link' Alıntı:
Herkese selamlar
Asagıdaki linkte nasıl yapıldığına dair teknik bir dokuman var fakat bir servisden yardım alınmadan yapılabilir gibi gorunmuyor
http://www.ifz-berlin.de/ins_pdf/13397904.pdf
Asagıdaki linktede cd 400 ile uygulamayı calıstıran bazı arkadasların videosu var fakat burada model farklımıdır bilemiyorum
Opel Astra J CD400 USB Alpha Beschleunigung Alpha Acceleration
Bu islemi yaptıracak bir yer bulamadım henuz bulan olursa haberdar ederse sevinirim

Selamlar

Harika bir paylaşım, elinize sağlık teşekkür butonuna tıkladım. Tanışma odasında sizi tanımaktan büyük memnuniyet duyarız.