astroid gri 3m cam filmi tavsiyesi

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşkar merhaba ben okan izmirden katılıyorum aranıza.bugün itibariyle aracımı satın almış bulunmaktayım ve uzun süredr takip ettiğim bu siteye sizlerinde deneyim ve önerilerinizden faydalanmak niyetiyle üye oldum .aracım henüz bayide 2015 yılı tescil yapılacağı için 1 hafta kadar daha bayide kalacak.bende bu süre zarfında ek olarak neler yapabilirim onların üzerinde çalışacam malum yeni araba alan herkesin eminimki ilk yaptığı şeydir.Aracım 1,6 cdti cosmo 136 hp hatchbak düz vites asteroid gridir. hediye olarak kaptığım bir çok şeyin içinde cam gfilmi uygulamasıda var.3m firmasından kişiler gelip yapıyorlarmış. ancak baya bi araştırdım modifiye bölümünde çeşitli araçlar üzerinde uygulamaları gördüm ancak asteroid gri üzerinde uygulamaya rastlayamadım 1 yada 2 numara tercihi yapmam gerekiyor.bildiğiniz ulaşabileceğim uygulama örnekleri varmı asteroid gri için yarın servise  numara söylemem icab ediyor.

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astroid gri 3m cam filmi tavsiyesi

araç koyu sonuçta çokmu boğar diye düşünüyorum kararsız kaldım.asteroid gri için yapılmış bir ve iki numara yapılmış filmler görebilssem en güzeli aslında ama seçim yapma konusunda.bakalım forumdaki arkadaşlar yardımlarını bekliyorum. bu arada fikriniz içinde teşekkür ederim 

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben 3m in 2 numaralı filmini yaptırmıştım. iç döşemeler koyu olduğundan biraz daha koyu görünebiliyor ama oldukça memnunum. beyaz aracımda farklı açılardan duruşunu şu başlıktan inceleyebilirsiniz

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11545.0

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok güzel gözüküyor benimkide beyaz olsa bende hiç düşünmezdim

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun aracınız. Bende 2 ay önce aynı renkte cam filmli aldım. Benimkiler 2 numara. Aracıda güzel gösteriyor. 1 numara çok açık olur. 3 numarada çok koyu. 2 mantıklı  045thumbsup

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İzmirde yazın çok sıcak oluyor malum aracınız koyu renk güneşi çok çeker o yuzden 2 numara iyidir hemde güzel gösterir

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanırım yapılmadan önce servise damlayıp üstünde tutup bakıp karar verecem tabi böyle bi bakış şekli varmı bilmiyorum ama 2 numaraya daha yakın gibiyim bu arada göktaşın arabada harbi yanıyo bu resimlere bakınca 1 numarada güzelmiş oldum şimdi çokmu kararsızım ne :D