astraya küçük dokunuşlar

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astraya küçük dokunuşlar

niko22 link' Alıntı:
Turbo yazısı bende istiyorum ama şimdi kendini bilmez bi şirokkocu gelir canımı falan sıkar hiç bulaşmayayım en iyisi  :D :D
Kaça aldınız yazıyı acaba  032questn  005hihih
evet tabi pek onlara uymamanız gerekiyor  ;) yazıyı indirimle 50 liraya aldım . liste fiyatı 75 olması lazım sanırım.
DERSİMLİ link' Alıntı:
Ayna bölümünün tutma ihtimali biraz zor tutsa bile atma ihtimali yüksek ama sonucu bekliyoruz
evet aynı malzeme ile sıkıntılı , ısıtmamıza rağmen olmuyor. tabi şimdi bugün başka malzeme ile deneme yapıcaz. ayrıca çam çıtalarına krom görünümlü ayna folyo uygulaması deneyeceğiz ancak cast folyo ile olacağını düşünüyoruz. ama kalıp şeklinde uygularsak metrekare olarak fazla malzeme gidecek ve maliyeti yükselecek ve krom çıtaya yakın maliyet çıkabilir. bugün deneyimleri paylaşacağım.

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tekrardan merhabalar. uzun zamandır aradığım güvenilir temiz çalışan oto elektirikçisini B֜LENT abinin sayesinde buldum. gerçekten usta olduğu "tezgahının düzeni temizliği"ve bakışlarından olaya hakim olduğu belliydi. tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım.
yaptırdığım işlemler ;
1- pedal altına ve ön yolcu koltuğuna mavi led ışık donanımı
2-arka kapılara hoparlör montajı ( Sony XS-GT1738F 3yollu 17cm hoparlör)
3- far ampülü değişimi (osram h7 nightbreaker unlimited )
4-iç lambalar led lambalar ile değiştirildi. (kendim yaptım)

vites altından elektrik çekilerek pedal altı ledler yapıldı, arka kapılarda tesisat çıkmadığı için tesisat çekilip kasnak ile kapılara montaj yapıldı. ve orjinal farları zayıf gördüğüm için farları değiştirildi.

-öncelikle hoparlör alacaklara aldığım bu hoparlörü şiddetle tavsiye ederim. bas'ı açtığımda resmen koltukta hissettim.  bravoo
birde arkada hoparlör yok iken önde tweeterlar çok bariz rahatsız ediyordu. ses sadece onlardan geliyormuş hissi veriyordu. şimdi 6 hoparlör olunca gerçekten havası değişti. her yönden ses geliyor. 7. hoparlör olarak ön gögüs üzerindeki boşluğa baktım fakat tesisat yoktu tesisat olsa bir tweeter daha koyacaktım.  ;) artık oem bir ürün aldığımda kısmetse. esasında orjinal hopalörleri arkaya kaydıracaktım ama usta tavsiye etmedi, bende üstelemedim.ilerde sistem yapmaya karar verirsem önlere mid takımı takarım arkalar kalır diye düşündüm.

-osram marka lambalar konusunda ise düşüncem çok çok açık bir sarı rengi var ama açıkçası tam beklediğim gibi bir artış sağlamadı şahsen.

-mavi ledler çok açık mavi, zaten folyo ile başka renkte yapilabilir. kırmızı yapıp çokta boğmak istemedim. resim çok net olmadığı için başka zaman düzgün çekip koyacağım inşallah.

[img=800x597]http://i.hizliresim.com/gLZoEL.jpg[/img]

[img=800x597]http://i.hizliresim.com/aB2EmR.jpg[/img]

[img=800x597]http://i.hizliresim.com/4Rbl40.jpg[/img]

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Takdirle izliyorum. Hayırlı olsun :)

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Takdirle izliyorum. Hayırlı olsun :)

bunun için hepinize teşekkür ediyorum. gerçekten arabasını özelleştirmek isteyen bizlere öncü oluyorsunuz.  14alkiss 14alkiss 14alkiss 14alkiss

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uygulamalarınız gayet güzel devamını dilerim :)

benimde 2 tavsiyem olacak

1) cam çıtası
2) plakalık iptali yahut pleksi plaka + app plaka (tuhaf kesimli değil kalın ve geniş yazılı)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Çok güzel olmuş valla. On numara. (:)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel olmuş güle güle kullanın

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Maşallah, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
uygulamalarınız gayet güzel devamını dilerim :)

benimde 2 tavsiyem olacak

1) cam çıtası
2) plakalık iptali yahut pleksi plaka + app plaka (tuhaf kesimli değil kalın ve geniş yazılı)
bravoo bravoo bravoo
evet doğru diyorsunuz. bir daha ki aya kısmetse düşünüyorum. pleksi değilde plakalık iptali ve kalın font plaka yaptırayım diyorum. ama plakalık nasıl iptal olur bilmiyorum.  005hihih

ayrıca sağolsun bir öğrencim (kendisi toyota alj otomotivin genel müdürüdür.) boya koruma hediye etti. bayramdan sonra serviste park sensörü ve boya koruma yaptıracağım. sonra ki aya cam çıtasını alırım kısmet ise.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

barbaros_y link' Alıntı:
bravoo bravoo bravoo
evet doğru diyorsunuz. bir daha ki aya kısmetse düşünüyorum. pleksi değilde plakalık iptali ve kalın font plaka yaptırayım diyorum. ama plakalık nasıl iptal olur bilmiyorum.  005hihih

ayrıca sağolsun bir öğrencim (kendisi toyota alj otomotivin genel müdürüdür.) boya koruma hediye etti. bayramdan sonra serviste park sensörü ve boya koruma yaptıracağım. sonra ki aya cam çıtasını alırım kısmet ise.

Pleksi plakaları bende hiç sevmiyorum. En güzeli alacaksın folyonu aksesuarcılar gibi plakayı delik deşik etmeden kaplayıp kalın bi şekilde kesmek :)