Astram Gelin Arabası Oldu :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astram Gelin Arabası Oldu :)

Tolga KARACA link' Alıntı:

Ne var be, sanki tek başıma bindim içine, gelinde vardı yanımda. (:)

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kendi evliliğim geldi aklıma :)

2006 yılıydı. Boya korumadan sorumlu arkadaşımız inat etti gelin arabanı ben bulacağım şöförün olacağım diye. O gün gelip çattığında kapıya gıcır gıcır bir peugeot 407 ile gelmişti. 2 küsür litre benzinli tam otomatik sunrooflu ful bir araç. Arabayı bir arkadaşı pertten almış toplamış. Otomatik vites sadece 3 ve 4 çalışıyor. O gün evden kız evine oradan kuaföre; daha sonra resim çekimine; salona tekrar eve gidene kadar 1 buçuk depo benzin gitmişti :) :) :) :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
kendi evliliğim geldi aklıma :)

2006 yılıydı. Boya korumadan sorumlu arkadaşımız inat etti gelin arabanı ben bulacağım şöförün olacağım diye. O gün gelip çattığında kapıya gıcır gıcır bir peugeot 407 ile gelmişti. 2 küsür litre benzinli tam otomatik sunrooflu ful bir araç. Arabayı bir arkadaşı pertten almış toplamış. Otomatik vites sadece 3 ve 4 çalışıyor. O gün evden kız evine oradan kuaföre; daha sonra resim çekimine; salona tekrar eve gidene kadar 1 buçuk depo benzin gitmişti :) :) :) :)

Bir yarım altın götürmüş araba neredeyse. (:)

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bir yarım altın götürmüş araba neredeyse. (:)

ozaman çeyrek 43 liraydı Doğan :) yarım olmasa bile en az bir çeyrek gitmişti :) toplamda 150-160 km anca yapmıştık o kadar yakıtla :) araba durduktan sonra tomruk yüklü kamyon gibi kalkıyordu