astra sport CD 500 navigasyon

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sport Cd 500 Navigasyon

Az önce servisten geldim.Birkaç farklı haritayı usb ye atıp okutmaya çalıştım,fakat yüklü haritadan başkası görünmedi.Mevcut haritayı da sildim, bu sefer direk CD yi istedi.Sanırım Bosch un sitesinden bu USB den harita görmek için cihazın sistem ayarlarından 'USB Deki haritayı kullan' şeklinde bir seçeneğin aktifleştirilmesi lazım.Nitekim youtube ta CD500 ün test moduna geçme vs. gibi videolar var.

Serviste 2010 model bir araç sahibi ile tanıştım, foruma davet ettim.Bu arada haritasına da bakma şansı oldu.Drwaverunner da görünen kocaeli caddeleri, aracı 2010 olmasına rağmen o araçta görünmüyordu.Sanırım birkaç farkı 2009/2010 haritası var, ya da herkese ayrı detayda Cd gönderiliyor.

Navteq ten doğru dürüst cd gelmezse CD500 ün başka harita kullanabilmesi için hacklemekten başka çare kalmayacak gibi.

ronny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra sport CD 500 navigasyon

CD 500 navigasyon sonradan takılabiliyor mu?Yada başka bir navi, araca görüntüyü bozmadan entegre oluyormu?Teşekkürler...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

winnerS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana ne yazık ki servisten CD verilmedi. Acaba biri bana cd'deki dosyalrı zipleyip yollayabilir mi? En azından denemelere başlamak gerek :)

Kaptannimo

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

bu cd 500 lere sonradan yeni bi yükleme yapma şansımız varmı yada bunlarıda daha sonra servisler yeni güncellemelerle halledebilirmi
Arkadaşlar, elinde cd500 ü olan bana bir kopyasını verebilirmi? Benim ki ne yazık ki kayboldu. Nevzat 0532 763 4375