Astra K start stop tekrar devreye girerken motoru kapatıyor

onurozgun

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Merhaba Astra K otomatik benzin 2016 1.4 turbo 150 hp aracım mevcut. Start stopum düzgün çalışıyor fakat tek sıkıntı ara ara ışıkta veya herhangi bir yerde durduğumda start stop devreye giriyor fakat tekrar çalıştıracağı zaman aracı çalıştırmak yerine off a getirip motoru kapatıyor. tekrar P ye alıp tekrar çalıştırmam gerekiyor. bu durum her zaman olmuyor ama gün içerisinde mutlaka bir defa olmaya başladı sizce sebebi nedir ?

onurozgun

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Servise götürdüm aküden dediler ve orijinal yeni akü değişti ama akü değişmesi yine sorunu çözmedi. Sorun aracı tekrar P konumuna alıp çalıştırmak zorunda kalmam.

ferhatözçelik

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Onur bey merhaba, aynı sorun benim aracım dada 2 gündür olmakta. Günde 1 defa ışıklarda dururken stop ediyor faka tekrar devreye girmiyor. Vitesi P ye alıp tekrar çalıştırıyorum. Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

srdr_ayd

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Onur bey merhaba, aynı sorun benim aracım dada 2 gündür olmakta. Günde 1 defa ışıklarda dururken stop ediyor faka tekrar devreye girmiyor. Vitesi P ye alıp tekrar çalıştırıyorum. Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba Ferhat bey. Aynı sorun bende de var. Bir türlü sorunu bulamadım. Siz sorunu çözebildiniz mi acaba?

sambos

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun ben de de basladisizler çözebildiniz mi

sambos

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Bende de başladı sorun cozebildiniz mi cozduyseniz nasıl yardımcı olursanız sevinirim