Astra K multimedya ses seviye sorunu

soulitude

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Astra K dynamic 2016 model aracım var. Birkaç gündür multimedya ses seviyesi neredeyse yarıya düştü. Bluetooth bağlıyken telefon görüşmelerinde de yarım, spotify/youtube vb uygumaların sesi de yarım, radyodan gelen müzik sesi de yarım. Bu sıkıntıyla karşılaşan var mı? Hoperlörlerin hepsinden ses geliyor görünüyor, yazılımsal bir sorunsa güncellemeyle çözebilir miyim? Yazılım güncellemelerini yetkili servis dışında daha uygun bir fiyata yapabilir miyim?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Menüden Ses ve Equalizer ayarlarına baktınızmı?

soulitude

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu ayarlarla oynamadım ama inceledim, herhangi bir tuhaflık yok. Ayrıca otomatik ses seviyesi özelliğini de her seviyede denedim (kapalı, düşük yüksek vs) fark eden bir şey olmadı. Aracın herhangi bir bölümünde değil genel bir azalma görünüyor. Bluetooth şüphelendirdi ama radyoda da aynı sıkıntı olması bu seçeneği de eledi. Kısacası çözemedim.

aykutyen

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benimde başıma geldi nasıl düzeldiğini size söyliyim belki işe yarar dolmuş önüme kırdı bende sinirden gaza yüklendim sonra baktım ses düzeldi bence gaza yüklenin biraz hızlanın düzeliyor daha sonra aynı sorunla karşılaşmamak için servise götürdüm ve yeni yazılım yüklediler

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ayarlarda işitme koruması varsa buda sesi kısabiliyor bazı cihazlarda bu uyarı verirken bazıları hiç uyarı vermeden son ses dahi açılsa az ses veriyor.