Astra K 1.6 cdti dynamic Kör nokta uyarı sistemi

ilker-23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba astra ailesine yeni katılmaktayım. Konular arasında böyle bir konuyu bulamadığım için açma gereksinimi duydum. Yardımcı olursanız sevinirim. teknoseyir.com sayfasında "Astra'da neyse ki kör nokta uyarı sistemi ve arka park mesafe sensörleri Enjoy'un üstündeki tüm donanımlarda standart olarak sunuluyor. " şeklinde bir yazı yazmakta. Dynamic modelinde ben kör nokta uyarı sistemini henüz kullanamadım nasıl aktif ediliyor bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

mbu

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Sanırım yanlış bir bilgi olduğunu ifade edebilirim. Kör nokta uyarı sistemi 2016 MY Dynamic paketlere "Gelişmiş Park Pilotu" adındaki OPSİYON [1500TL] ile satılan bir özellikti. Şu an böyle bir opsiyon yok. Sizin araçta bu opsiyon varsa kullanma kılavuzundan bir kontrol edin derim.

ilker-23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Sanırım yanlış bir bilgi olduğunu ifade edebilirim. Kör nokta uyarı sistemi 2016 MY Dynamic paketlere "Gelişmiş Park Pilotu" adındaki OPSİYON [1500TL] ile satılan bir özellikti. Şu an böyle bir opsiyon yok. Sizin araçta bu opsiyon varsa kullanma kılavuzundan bir kontrol edin derim.
Teşekkür ederim.

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynada bu özelliğin simgesi oluyor, en kolayi aynaya bakmak