ASTRA J VİTES TOPUZU LED

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: ASTRA J VİTES TOPUZU LED

kapı içlerindeki aydınlatmada güzel duruyor bu bmw nin kac serisi hangi paketi acaba bizim alacagımız sportline da var mı ki böyle aydınlatmalar merak ettim şimdi:) (pazartesi de gelmedi bi:) )

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
kapı içlerindeki aydınlatmada güzel duruyor bu bmw nin kac serisi hangi paketi acaba bizim alacagımız sportline da var mı ki böyle aydınlatmalar merak ettim şimdi:) (pazartesi de gelmedi bi:) )
Buyuk ihtimalle vardir emrah dis kapi kollarindada led var hatta emniyet kemerinin ust gergi tarafinda bile loş isik yaniyor.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında güzel olur ancak hangi viteste ise daha koyu yanmasını nasıl sağlıcaz. Yapılması sadece led kısmı kolay elktrik çekmek filan ama işte her vites de renk artması zor olabilir.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

BÜLENT link' Alıntı:
Buyuk ihtimalle vardir emrah dis kapi kollarindada led var hatta emniyet kemerinin ust gergi tarafinda bile loş isik yaniyor.
nasil yani dış kapı kollarinda da mi var led valla iyiymiş Abi.i yice merak ettim simdi araci ic ambiyans aydinlatmalri cok hoş görünüyor o kokpitteki kırmızı şeritte fosforlu mu acaba neyse alinca iyice incelerim artik :)

deniz2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında her viteste rengin daha belirgin olması illa da gerekli değil hani olabilirse makbule geçerdi ama olmazda olmaz değil bence fakat vitesin ışıklı olması bende estetik olarak çok güzel olurdu.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
nasil yani dış kapı kollarinda da mi var led valla iyiymiş Abi.i yice merak ettim simdi araci ic ambiyans aydinlatmalri cok hoş görünüyor o kokpitteki kırmızı şeritte fosforlu mu acaba neyse alinca iyice incelerim artik :)

Arac gelince resimleri bekliyoruz emrah.
Sizin aractada isik paketi olduguna gore led aydinlatma var.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Bülent Abi biliyorsun genelde arac icin yazilan özelliklerde bazi donanimlar yanliş veya asılsız olabiliyor onun icin her yazilana inanmamak lazim  satıcı ışık paketi diye belirtmiş ama inşallah vardır gelince resimlerini eklerim Abi teşekkürler