Astra J Sport - Kapı kolu ve ayak aydınlatma.. istanbul / kadıköy

umutheyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2012 model karbon siyah astra j sport 1.3 cdti sahibiyim..

aracımı sıfır almıştım ama iş yoğunluğundan vs neredeyse hiç ilgilenemedim.. size bir kaç şey danışmak istiyorum;

- kapı kollarının içine led aydınlatma oluyormuş sanırım birde pedalların oraya led ışık koymuşlar.. dün forumda birkaç konuda gördüm bende bunları yaptırmak isterim.. istanbul kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum, önerebileceğiniz araça zarar vermeden düzgün bir montaj yapacak mağaza varmı?

-araçımda aldığımda opel gedizlerde necvox marka navigasyon taktırmıştım, fakat radyo performansından memnun değilim hiç.. güzel çekmiyor genelde parazitli oluyor.. bunun bir çözümü varmıdır?

-geri görüş kamerası sadece geri vitese taktığımda aktif oluyor.. geri vites dışında istenildiğinde açılsa hoş olurdu aslında , bunun bir yöntemi veya yapan kişi/kurum/kuruluş mevcutmudur  :)

- Bu serviste takılan necvox cihazımı yeni güncel bir cihazla değiştirmek istesem.. veya bu cihaza yeni yazılım yükletmek istesem nereden nasıl yapabilirim bunu? elimdeki cihazı verip üstüne fark ödeyip yeni wi-fi li model cihazlardan alabileceğim bir yer mevcutmu?

- son olarak ise katlanır ayna sonradan takılabiliyormu bizim araçlara? takılırsa maaliyeti nasıl olur acaba?

kusura bakmayın bu uzun sorularımdan dolayı, cevap vermeyenlerede en azından okuduğu için şimdiden teşekkürler  bravoo