astra j sedan 1.6 115 hp yazılım

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
malum araç ağır alt devirler biraz cansız gibi bunu yazılımla çözebilir miyiz hem şöyle 2-3 beygir ve 10 tork alına bilir mi alt devirler canlandırılıp yakıt tüketimine katkısı olur mu?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
malum araç ağır alt devirler biraz cansız gibi bunu yazılımla çözebilir miyiz hem şöyle 2-3 beygir ve 10 tork alına bilir mi alt devirler canlandırılıp yakıt tüketimine katkısı olur mu?
Bildiğim kadarıyla 8 beygire kadarmı ne alınabiliyor

Derhaan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Dostum söyle anlatayım sana. Aynı motor a sahip astra j aracım var. Malum 105 de falan fan acıyor. Çok araştırdım ve facebook da Sacit ercanli diye bir Opel yazılım işi ile ilgilenen birini buldum. Kendisine ulaştım sosyal medya ile. Bizim araçlar için paket yazılım olduğunu söyledi. Bu paket yazılım da motor sıcaklık sürekli 90 derecede sabit kalacagini aracın alt devirlerınin iyi olacağını ve en önemlisi klima açık iken hiç boğulmadan bayılmadan sürüş yapabileceğini söyledi. Ayrıca gaz pedalı ölü noktalarının olmayacağını ve aracın gaz tepkisinin hiç gecikme olmayacağını iletti. Bende aracın beynini söküp gönderdim kendisine ve gidip gelme süresi toplam 3 gün sürdü. Taktım beyni aracıma. İnanır mısınız pedal doluluk bambaşka olmuş. Özellikle klima açık kapalı hiç fark etmiyor aynı serilikde kalkıyor ve bayılmıyor. Üstelik aracın motor sıcaklığı hiç 92 dereceyi yukarı geçmiyor japon gurubu gibi. Fiyatı da çok fazla değil 900 gibi bir rakam. Yazılımdan önceki motor sıcaklığı paylaşıyorum şehir içi ikiside

Ekli dosyalar

• IMG_20210408_165253.jpg
    IMG_20210408_165253.jpg
    191.3 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20220410_230705.jpg
    IMG_20220410_230705.jpg
    124.6 KB · Görüntüleme: 22

Derhaan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Dostum söyle anlatayım sana. Aynı motor a sahip astra j aracım var. Malum 105 de falan fan acıyor. Çok araştırdım ve facebook da Sacit ercanli diye bir Opel yazılım işi ile ilgilenen birini buldum. Kendisine ulaştım sosyal medya ile. Bizim araçlar için paket yazılım olduğunu söyledi. Bu paket yazılım da motor sıcaklık sürekli 90 derecede sabit kalacagini aracın alt devirlerınin iyi olacağını ve en önemlisi klima açık iken hiç boğulmadan bayılmadan sürüş yapabileceğini söyledi. Ayrıca gaz pedalı ölü noktalarının olmayacağını ve aracın gaz tepkisinin hiç gecikme olmayacağını iletti. Bende aracın beynini söküp gönderdim kendisine ve gidip gelme süresi toplam 3 gün sürdü. Taktım beyni aracıma. İnanır mısınız pedal doluluk bambaşka olmuş. Özellikle klima açık kapalı hiç fark etmiyor aynı serilikde kalkıyor ve bayılmıyor. Üstelik aracın motor sıcaklığı hiç 92 dereceyi yukarı geçmiyor japon gurubu gibi. Fiyatı da çok fazla değil 900 gibi bir rakam. Yazılımdan önceki motor sıcaklığı.104 derece. Yazılımdan sonraki 92 derece paylaşıyorum şehir içi ikiside.yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum yazılımı sıkıntısız çok şükür

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Dostum söyle anlatayım sana. Aynı motor a sahip astra j aracım var. Malum 105 de falan fan acıyor. Çok araştırdım ve facebook da Sacit ercanli diye bir Opel yazılım işi ile ilgilenen birini buldum. Kendisine ulaştım sosyal medya ile. Bizim araçlar için paket yazılım olduğunu söyledi. Bu paket yazılım da motor sıcaklık sürekli 90 derecede sabit kalacagini aracın alt devirlerınin iyi olacağını ve en önemlisi klima açık iken hiç boğulmadan bayılmadan sürüş yapabileceğini söyledi. Ayrıca gaz pedalı ölü noktalarının olmayacağını ve aracın gaz tepkisinin hiç gecikme olmayacağını iletti. Bende aracın beynini söküp gönderdim kendisine ve gidip gelme süresi toplam 3 gün sürdü. Taktım beyni aracıma. İnanır mısınız pedal doluluk bambaşka olmuş. Özellikle klima açık kapalı hiç fark etmiyor aynı serilikde kalkıyor ve bayılmıyor. Üstelik aracın motor sıcaklığı hiç 92 dereceyi yukarı geçmiyor japon gurubu gibi. Fiyatı da çok fazla değil 900 gibi bir rakam. Yazılımdan önceki motor sıcaklığı paylaşıyorum şehir içi ikiside
güzel bir anlatım yapmışsınız teşekkürler peki yakıt ne durumda bide pedal dolu dediniz ya klima kapalı iken performansında bir fark var mı normal haline göre

Derhaan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et

Derhaan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
güzel bir anlatım yapmışsınız teşekkürler peki yakıt ne durumda bide pedal dolu dediniz ya klima kapalı iken performansında bir fark var mı normal haline göre
Şöyle diyeyim. Önceden de bir depo gaz ile 350 km yol yapıyordum şimdide. Yakıta artı eksisi yok. Ama performans ilk kalkış ve ara hızlanma klima açık kapalı fark etmiyor hep iyi ve istekli. Gayet canlı bir araba oluyor.. Reklam için demiyorum facebook da Pecochip diye aratın oradan okuyun yorumları. Burada ne kadar yazsam az anlatırım

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Ecumaster daha önce kullanmıştım. benim aracım 140 bg 1.4 T benzinli otomatik 2020 modeldi inanılmaz bir fark yaratmıştı. Dr.Ecu yada bu arkadaşlardan destek alabilirsiniz. Ben aşırı takıntılıyımdır, araç konusunda ve baya 2-3 ay gibi bir araştırma sonucu yaptırmıştım. Gayette memnundum, şuan BMW kullanıyorum, bu aracım aktif ve diri olduğu için gerek duymadığım için yaptırmadım ama gene yaptıracak olsam ecumaster yada dr ecu yaptırırdım. Aracınızda yazılım var diye köklemediğiniz sürece, kısacası motoru çok yormadığınız ve bakımlarını düzenli yaptığınız sürece yazılımın aracınıza hiç bir zararı yok.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Dr. Ecu, Ecumaster, PowerChips, Paşaoğlu, Racechips, Remaps, Superchips, Megachips bunlar bu sektörün liderleri hangisine giderseniz gidin en iyi sonucu alırsınız. Fakat dışarıdan işlem yapmaya kalktığınız zaman gerçek bir beyinci, yukarıdaki gibi tuningçi değil de normal bir sanayi ustası ise yapılan işlem genelde (Ç)alıntı oluyor. İnternetten aracın dosyasını indirip aracı test etmeden yükleme yapıyorlar ki buda eğer araçta daha önce den iptal edilmiş, o an çalışmayan, eskimiş olan her türlü şeyde (-) olarak size dönüş yapıyor. Bunlar önemli konular lütfen buna dikkat edin yazılımın şakası olmaz çok çok büyük meblalar da sorun çıkartabilir sonuçta direkt aracın beynine müdahale ediliyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 06Berkay