Astra J pedal bölümüne Led uygulaması..

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J pedal bölümüne Led uygulaması..

O halde araç hareket halindeykende gece paspas aydınlatması yanacaktır

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ütenmen link' Alıntı:
farlar kapalı iken araca ilk girişte kapı açılınca yanıyor kapı kapandıktan sonra yavaşça sönüyor. farlar yanarken ayarladığınız şiddette yanıyor, araç çalışırken kapı açılınca yanmıyor. kısaca far anahtarı üzerinde yanan ışıklarla aynı yanıyor yada cam kaldırmaların ışıkları gibi yada ayna kontrol düğmesi ışıkları gibi hepsi bir çalışıyor
aynısını bende vites altı led için uygulama da yaptım ve aynı sonuçlarada ben kavuştum :)

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kizilbey link' Alıntı:
beni yanlış anlamayın ama bağlantınız yanlış direk tavan aydınlatmasına giden kabloyu bulmanız gerekir siz büyük ihtimalle sensör kablosuna bağlamışsınız
hayırlı akşamlar. estağfurullah yanlış anlamam hocam neticede bilgi paylaşımı yapıyoruz. orjinalde vites altı nasıl yanıyor bilmiyorum ama ben böyle olsun istiyordum ondan memnunum. pedal aydınlatması dediğiniz gibi tavan aydınlatmasına bağlansa daha güzel olabilir. edition modelde farda herhangi bir sensör yok galiba, elektriği aldığım yer far anahtarı, far yükseklik ayarı ve (klima, müzik sistemi, ekran, cam kaldırma anahtarlarının) ışık şiddetini yaralayan düğmelerin kendi içinde yanan ledlerden aldım.

mksener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ellerine saglik kardesim cok guzel bi anlatim ve uygulama..