ÇÖZÜLDÜ Astra J kasa 1.4T hararet yükselmesi

Tınaztepe

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, hararet göstergesi 90 dereceden yukarı çıkmazken son zamanlarda farklı günlerde araç rampada zorlandiginda sırasıyla bazen 100 110 ve 120 dereceye kadar çıktı. Devridaim termostat değiştirdim fakat aynı gün tekrar 100 dereceye yükseldi. Sorun ne olabilir acaba yardımcı olabilecek bir arkadaşımız var mı?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, hararet göstergesi 90 dereceden yukarı çıkmazken son zamanlarda farklı günlerde araç rampada zorlandiginda sırasıyla bazen 100 110 ve 120 dereceye kadar çıktı. Devridaim termostat değiştirdim fakat aynı gün tekrar 100 dereceye yükseldi. Sorun ne olabilir acaba yardımcı olabilecek bir arkadaşımız var mı?
Aracında Su sesi geliyormu ona bak kalorifer radyatörün gitmiş anlaşılan

Tınaztepe

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Evet haklısınız su sesi geliyor. Baktiracagim mutlaka çok teşekkür ediyorum

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet haklısınız su sesi geliyor. Baktiracagim mutlaka çok teşekkür ediyorum
Kalorifer radyatörünü yenileyin o zaman antifirizin kullanın tamamdır

Tınaztepe

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Evet Kuşadasından İzmir'e dönerken yolda bir problem olmazsa ki gelirken sıkıntı yaşadım ilk işim yenilemek olacak. Tekrar teşekkür ederim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet Kuşadasından İzmir'e dönerken yolda bir problem olmazsa ki gelirken sıkıntı yaşadım ilk işim yenilemek olacak. Tekrar teşekkür ederim
Yok takip ede ede gelin hatta gaz pedalının yanındaki kapağı açın peteği görürsünüz su damlatma varmı viye varsa body beyni hemen altında body beyni i streç ile sarın su almasın çok pahalı bir parçadır su kaçırıyor body beynini bozuyor

Tınaztepe

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yarın Söke ye gidip göstereceğim. Bugün gittiğim yer çalışacaktı. Sizin yazdıklarınızı da göstereceğim. Onlara da katkınız olacaktır. Teşekkürler

Tınaztepe

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kaan bey çok teşekkür ediyorum. Radyatör peteğini temizlettim şimdilik sorun görünmüyor. Sağolun

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

Tınaztepe

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Takipte kalın bir süre uzun yolda rampada fark edersiniz değitirmek isterseniz kale takabilirsiniz
Teşekkür ederim. Kuşadası'ndan İzmir'e geldim. 90 da sabit kaldı fakat dediğiniz gibi takip edeceğim. İlk yükselmede belirttiğiniz markayı taktıracağım.