Astra J Intellilink

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Intellilink

earnhardtt link' Alıntı:
bizim cosmo larda cd400 bluetooth dan muzik caliyor mu acaba?

Cosmo donanımda Bluetooth'dan müzik çalma özelliği yok.  :(
Bluetooth sadece telefon senkronizasyonu için kullanılabiliyor.  :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar neyce konuşuyorsunuz ben neden bir şey anlamıyorum.  Bu kadar mı nesil farkı olur  questionnn

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi bu araca navi taksak her şey hallormuyor mu

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
şimdi bu araca navi taksak her şey hallormuyor mu

Muhtemelen Intellilink donanımı bulunan Astra J'lere sonradan farklı bir cihaz takmak mümkün olmaz hocam.  :)
CD 500 olan araçlara bile farklı cihazlar takıldığında türlü türlü sıkıntılar oluyordu. Intellilink donanımında bu sorunları çözmek çok daha zor olur.

earnhardtt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tesekkurler mert. keske apple in carplay i uygulansa bir sekilde.siri yi rahat rahat kullanirdik

hcengizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba,

1.6 dizel sport+still paketli hb aracımı almak üzereyim. Üzerinde mevcut cd 600 de navigasyon olmaması beni çok düşündürüyor. Sadece bu özellikten dolayı dahi sunrooftan vazgeçip cosmo modeline yönelebilirim. Cihaz gerçekten kötü müdür? İleride navigasyon haritası eklemek mümkün olabilir mi? fikirlerinizi bekliyorum.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hcengizz link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,

1.6 dizel sport+still paketli hb aracımı almak üzereyim. Üzerinde mevcut cd 600 de navigasyon olmaması beni çok düşündürüyor. Sadece bu özellikten dolayı dahi sunrooftan vazgeçip cosmo modeline yönelebilirim. Cihaz gerçekten kötü müdür? İleride navigasyon haritası eklemek mümkün olabilir mi? fikirlerinizi bekliyorum.

Bence sunrooftan vazgeçmeyin. Sunroof orjinalinde olsun. Cd 600'ü bir süre kullanın sıkılırsanız necvox veya cyclone cihaz taktırırsınız. Navi+DVD+Geri Görüş Kamerası+Bluetooth+TV şeklinde :)

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

beğendiğiniz araba güzel.bence  vazgeçmeyin koltuları ve direksiyonu cosmo dan güzel çok isterseniz navi taktırırsınız hatta afl lisini alabilirseniz harika olur

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepsi birden olmuyorsa birinden bazılarından vaz geçmeniz kaçınılmaz.  Ancak navigasyon daha kolay halledilebilecek bir şey.  Sunroof güzeldir.

hcengizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar ürünü 5 gündür inceliyorum. Telefon ve media açısından çok kaliteli bir cihaz. Tek eksiği navigasyon haritası. İleride bu eksiklik akıllı telefon veya yazılım ile düzenlenebilirse çok daha güzel olur. Navigasyon haritasını çok kullanmayanlar için stabil ve kaliteli bir cihaz. Geri görüş kamerasının sensörler yardımıyla yaklaşılan cisimleri göstermesi ve yakınlık durumuna göre uyarı vermesi de ayrıca güzel olmuş. Cyclone ve necvox a göre arayüz, bluetoth bağlantı ve media eğlence açısından üstün. umarım açıklama yardımcı olur.