Astra J HB Ek Fren Lambası (3. Stop)

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Faturada fiyatlar yaziyor arkadaşlar. İşinize yarayabilir

Ekli dosyalar

• 20181016_183946.jpg
    20181016_183946.jpg
    161.8 KB · Görüntüleme: 110

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Ekli dosyayı görüntüle 1661

Faturada fiyatlar yaziyor arkadaşlar. İşinize yarayabilir
Sizin stop led mi? Parça olarak dipsiz tek duy ampul demişler :oops: bende servisi aradım o parçada komple değişim yaptıklarını söylediler, 270tl parça 60tl işçilik fiyat verdiler. Hatta sizin yazdığınız cevabı referans gösterip, servis sadece iç kısım değişimi yapmış dedim, kontrol ettiler ama hayir komple değişiyor dediler...

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Sizin stop led mi? Parça olarak dipsiz tek duy ampul demişler :oops: bende servisi aradım o parçada komple değişim yaptıklarını söylediler, 270tl parça 60tl işçilik fiyat verdiler. Hatta sizin yazdığınız cevabı referans gösterip, servis sadece iç kısım değişimi yapmış dedim, kontrol ettiler ama hayir komple değişiyor dediler...

Evet led. Hatta ben servise goturdugumde içinde kendi taktigim led bile vardi :D çünkü f1 stop gibi yaniyordu eskisi bende iki liralik led alip idare etsin diye takmistim. Adamlar değiştirmiş. Faturada da fiyatı yazıyor. Komple değişim de yapmamislar. Dış camında minicik bir kırık vardi mesela ben kendim led takarken kirmistim. Hala aynı duruyor. Istediklerinde degistirebiliyorlar demek ki. Bir lede 270 tl verilmez. Hic bulunamazsa 2 liralik led ve küçük bir modülle halledilir bence.

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Evet led. Hatta ben servise goturdugumde içinde kendi taktigim led bile vardi :D çünkü f1 stop gibi yaniyordu eskisi bende iki liralik led alip idare etsin diye takmistim. Adamlar değiştirmiş. Faturada da fiyatı yazıyor. Komple değişim de yapmamislar. Dış camında minicik bir kırık vardi mesela ben kendim led takarken kirmistim. Hala aynı duruyor. Istediklerinde degistirebiliyorlar demek ki. Bir lede 270 tl verilmez. Hic bulunamazsa 2 liralik led ve küçük bir modülle halledilir bence.
Yok bende 270tl verecek değilim :D bakıcaz bir çaresine inşllah, teşekkür ederim bilgi için iyifikir

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Yok bende 270tl verecek değilim :D bakıcaz bir çaresine inşllah, teşekkür ederim bilgi için iyifikir

Şimdi nette baktım f1 çakar modülleri var. 9 modda kullanılabiliyor. Standart kullanım da var modlarda. Ortalama 30 tl fiyatları var. Elektronikciye gidip en fazla 5 tl lik şerit led alıp montajı kendimiz yapabiliriz. Maliyet en fazla 35 tl daha ne olsun :) modül takmamizin sebebi şerit led ariza ışığı yakmasin diye.

boztoprak

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Konuyu biraz hortlatmış olacağım ama problemi nasıl çözüldüğüyle ilgili bilgi vermek istedim. hatta sırf bunun için yeni abone oldum.
çözüme gelecek olursak eğer
ilk olarak aşağıdaki vereceğim adresteki ürüne ihtiyacınız var
ben 20 tane aldım farklı projeler için kullanırım diye.
sonra da mahallenizdeki bir elektronikçiye gidip ledleri tek tek test ettirmeniz ve arızalı ledi bulup değiştirtiyorsunuz. elinizden geliyorsa kendinizde yapabilirsiniz tabi (aslında çok basit işlem sadece havya tutabilmeniz yeter çünkü elektrikçi amca yaparken izledim biraz adam 5 dk da değiştirdi) ve 1 adet led 0,80 krş 15 tl de led değişim ücretiyle sorunu çözdüm.
yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. iyi forumlar.