Astra J HB Ek Fren Lambası (3. Stop)

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Köşedeki elektronik uydu tamircisine götürdüm, tek tek tüm ledleri kontrol etti, ortada bir tane patlak var ve bu patlak led yüzünden devre tamamlamıyor ve köşelerdekiler de az yanıyor dedi. Elinde aynı ledden olmadığı için tamir edemedik

Sonuç: Denedim ama olmadı :D

WhatsApp Image 2018-10-16 at 20.18.07 (1).jpeg WhatsApp Image 2018-10-16 at 20.18.07.jpeg

• Beğen
Tepkiler: Murat

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Mehmet hocam cemil abiye yaptıralım o halleder elinden her iş geliyor maşallah ;)

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve mskirca

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
3.stopu F1 stopa çevirmeyi düşünüyorum burda yapan var da fırsat bulamadım bir türlü. Servis dışından yaptıracaksanız bunu da bir değerlendirin derim.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Mehmet hocam cemil abiye yaptıralım o halleder elinden her iş geliyor maşallah ;)
Bu tip ufak tefek işler çok şükür elimden geliyor..Parça ve ekipman olduğu sürece tabi :)
Köşedeki elektronik uydu tamircisine götürdüm, tek tek tüm ledleri kontrol etti, ortada bir tane patlak var ve bu patlak led yüzünden devre tamamlamıyor ve köşelerdekiler de az yanıyor dedi. Elinde aynı ledden olmadığı için tamir edemedik

Sonuç: Denedim ama olmadı:D

Ekli dosyayı görüntüle 1622 Ekli dosyayı görüntüle 1623
Ozaman dediğim gibi Karaköy tarafında bu ledlerden temin edebilirsiniz...Ama Mtunç arkadaşımızın yazdığı rakama göre kendin uğreşmana değmezmiş...

• Beğen
Tepkiler: Murat

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
3.stopu F1 stopa çevirmeyi düşünüyorum burda yapan var da fırsat bulamadım bir türlü. Servis dışından yaptıracaksanız bunu da bir değerlendirin derim.
Arada devre tamamlamıyor kendiliğinden F1 stop davranışı sergiliyor :p @Cemil beyin dediği gibi karaköy tarafına geçince sorucam elektronikçilere :)

• Beğen
Tepkiler: Ergun U. ve Murat

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Konuyu merakla takipteyim :)

ksk_raist

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben yaparım basit iş ama Zonguldakta istediğim parçayı temin etmekte zorlanıyorum. Normalde İzmirde oturuyorum. Ama gene bana parçayı gönderir iseniz bir şekilde hepsi düzgün yanacak şekilde ayarlarım. F1 dediğiniz olay sanırım yanıp sönmesi durumu. Oda basit halledilir. Basit bir devre ile onu ayarlayabiliriz. Ama giriş voltajını ölçüp bana söylemeniz gerek. Ayrıca yaptığım devrenin oraya sığması lazım. Ufakta olsa boşluk yer lazım. Bunları söylerseniz yardımcı olurum sizlere.

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Tuura

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sonuç: Denedim ama olmadı:D

Ekli dosyayı görüntüle 1622 Ekli dosyayı görüntüle 1623
ustam konu dışı bir soru olacak ama götürdüğün yer üsküdar damı ? resimdeki elektronikçi amca çok tanıdık geliyor. :)

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
ustam konu dışı bir soru olacak ama götürdüğün yer üsküdar damı ? resimdeki elektronikçi amca çok tanıdık geliyor. :)
Yok hocam, Bahçelievler (Kardeşler Elektronik) Tv uydu tamircisi :)

• Beğen
Tepkiler: Tuura