astra j gtc piano black folyo kaplama

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j gtc piano black folyo kaplama

aracın kendisi zaten çok güzel ancak bu araca en çok opc body kit yakışıyor bütçeniz varsa bence düşünün  derim. hatta kendi aracım için opc difüzör arıyorum tabi uyuyormu bilmiyorum. bir de mercedesteki Diamond Grille Style çok hoşuma gidiyor bizim ön panjura öyle bişeyler yapılabilirmi acaba
http://www.mercedesclaforum.com/forum/exterior-interior/327-mercedes-cla-grille-styles.html

mcakman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

katiliyorum opc body kit gercekten cok farkli gosteriyor araci ama malesef oyle bi butcem yok simdilik, olursa da body kit yerine baska seyler icin harcarim. araciniz astra hb galiba onlar icin gtc'nin aynisi olmasa da benzer opc body kiti var ondan hic fark yok hatta ama arka daha farkli. cla'nin diamond grille izgarasi sadece merc'e ozel, opel icin bi modifikasyon sirketinin boyle bir urunu yaptigini gormedim orijinalinde de yok zaten ama olsa cok şık dururdu

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcakman link' Alıntı:
katiliyorum opc body kit gercekten cok farkli gosteriyor araci ama malesef oyle bi butcem yok simdilik, olursa da body kit yerine baska seyler icin harcarim. araciniz astra hb galiba onlar icin gtc'nin aynisi olmasa da benzer opc body kiti var ondan hic fark yok hatta ama arka daha farkli. cla'nin diamond grille izgarasi sadece merc'e ozel, opel icin bi modifikasyon sirketinin boyle bir urunu yaptigini gormedim orijinalinde de yok zaten ama olsa cok şık dururdu
şundan bahsediyorum:
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=7570.0
tabi bunun astra j hb için olanını bulmak lazım hiç görmedim henüz.
Diamond grille için de kendimiz bişeyler yapabiliriz aslında eliniz değmişken deneyebilirsiniz piano black de fena olmaz, tamamını değilde ufak dokunuşlar şeklinde.