astra j gtc piano black folyo kaplama

mcakman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-4 gun once internetten piano black (derin siyah) vinyl folyo siparis ettim, kargoyla beraber 23 lira tuttu, disarda yaptirsam 150-200 lira falan isterlerdi herhalde.

internetten nasil uygulanacagiyla ilgili videolari izleyip gerekli birkac malzemeyi (isi tabancasi yerine fon makinesi kullandim, metre, kart, cetvel, maket bicagi) ufak tefek kaplamalar yaptim. yapmasi biraz el yatkinligi istiyor ama ugrasilinca yapilamayavak birsey degil.

Aracin disindaki siyah mat plastik parcalardan basladim, hem guzel gorunup hem yapmasi zevkli olunca hizimi alamayop 6-7 parcayi daha kapladim. ozellikle vites topuzunun uzerindeki madde -deri olabilir- cizilmeye ve yipranmaya oldukca musait, hem korumak hem huzel gorunum acisindan kaplama cok iyi oldu. aracin ic mekanda isiklandirmadan dolayi gece gercekten acayip guzel gorunuyor. yapmayi dusunen olur ya da nasil olacagini merak eden olursa diye bikac fotograf ekliyorum umarim faydali olur.

urameres.jpg
uqy9y8ym.jpg
umegu7a8.jpg
9e5a2y4u.jpg

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j gtc piano black folyo kaplama

Gayet güzel emeginize sağlık araciniza maşallah :D sadece cam açma butonunun o kisma yapilan gözüme hoş gelmedi (sondan 4. Resim) belki oda güzeldir ama resimde anlamamisimdir... Gerisini çok beğendim ince işçilik var ve çok güzel Güle güle kullanın

mcakman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cam acma butonunun oldugu kismi gunduz hos gorunmesi icin degil de hem korumasi icin hem de karanlikta kirmizi led isigini yansitip parlak bi gorunum vermesi icin yaptim fena da olmadi ama kapi icinde cok fazla mat malzeme var aralarinda siritmis olabilir begenmemekte haklilik payiniz var ?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

işçilik güzel, ellerine sağlık güzel duruyor

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcakman link' Alıntı:
cam acma butonunun oldugu kismi gunduz hos gorunmesi icin degil de hem korumasi icin hem de karanlikta kirmizi led isigini yansitip parlak bi gorunum vermesi icin yaptim fena da olmadi ama kapi icinde cok fazla mat malzeme var aralarinda siritmis olabilir begenmemekte haklilik payiniz var ?
Estağfurullah benim begenmemem ile alakali değil siz begendiyseniz sorun yok dediğim gibi resimdende öyle görünebilir ayrica koruma amacli olduğu için çok isabetli olmuş yapmaniz :D

mcakman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
işçilik güzel, ellerine sağlık güzel duruyor

tesekkurler, size de tavsiye ederim yapmasi gercekten keyifli bi uygulama.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tebrikler, çok güzel olmuş, elinize sağlık.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kime sorduysam panjuru sökmeden olmaz demişti. Olmuş işte ne güzel  005hihih