Astra J Dikiz Aynalarını Otomatik Açma-Kapama

cekY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Dikiz Aynalarını Otomatik Açma-Kapama

firstemperor link' Alıntı:
Yapılır istediğin hatta daha fazlası, link veriyorum, bu adamlar işi biliyor astra içinde ürünleri var.
http://www.happylightshow.com/opel-1/insignia/happylightshow-standard-insignia-1.html
İlginize teşekkür ederim. Bu cihazın bir benzerini görmüştüm. Bir arkadaş Vectra'sına takmıştı hatta. Fakat benim istediğim orjinal gibi araç yazılımıyla yapılabiliyor mu?

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Sayfanın Türkçe çevirisinde bu soket için aracın entegre özelliklerini pasiften aktife çevirir yazıyor. Araçta pasif halde bulunan özellikler mi var? VW gruplarında bazı güzel ve eğlenceli özellikleri aktif hale getiriyorlar, 140'dan sonra camların otomatik kapanması yada araç camları açık haldeyken su gelirse camları otomatik kapatması, acil frenlemede stopların ve dörtlünün çakar şeklinde yanması vs. vs. gibi, acaba bizde de var mı böyle küçük dokunuşlar.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Sayfanın Türkçe çevirisinde bu soket için aracın entegre özelliklerini pasiften aktife çevirir yazıyor. Araçta pasif halde bulunan özellikler mi var? VW gruplarında bazı güzel ve eğlenceli özellikleri aktif hale getiriyorlar, 140'dan sonra camların otomatik kapanması yada araç camları açık haldeyken su gelirse camları otomatik kapatması, acil frenlemede stopların ve dörtlünün çakar şeklinde yanması vs. vs. gibi, acaba bizde de var mı böyle küçük dokunuşlar.
Aracın eski kataloğunda acil durumlarda fren yapıldığnda 4lülerin yanması sport ve cosmo da standart olarak var yazıyordu ama şimdi değiştirilmiş 

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Dörtlülerin yanması standart ama benim bahsettiğim çakar gibi yanması.

cekY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Dörtlülerin yanması standart ama benim bahsettiğim çakar gibi yanması.
Hızla giderken sert fren yaptığınızda 3.stop lambası çakar şeklinde yanıp sönüyor. Dörtlüleri bilmiyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cekY link' Alıntı:
Hızla giderken sert fren yaptığınızda 3.stop lambası çakar şeklinde yanıp sönüyor. Dörtlüleri bilmiyorum.
Bu olay insignia da var ama astrada yok malesef.

cekY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Bu olay insignia da var ama astrada yok malesef.
Aaa genellikle çoğu özellikleri ortak. Bunu da var sanmıştım. Teşekkürler bilgi için :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Cosmo aynası olduğuna eminmiyiz?

Gerçek serviste aşağı yukarı bir sene önce bir arkadaşımıza bu uygulama yapıldı ve Cosmo aynaları sipariş üzerine getirtildi denilmişti.  :)
Takip ettiğimiz ve servisten aldığımız bilgi kadarıyla iki aynanın maliyeti 938 TL olmuştu.
Ama uygulama sponsorluk çerçevesinde, ücretsiz olarak yapıldığından bu fiyat servise gelişi de olabilir.  ::)
ևünkü mantıklı düşününce 1000 TL gerçekten çok uygun bir fiyat.  :)

Yada ikinci bir alternatif olarak eğer mümkünse 1000 TL'ye sadece ayna motorları alınıp öyle uygulama yapılmış da olabilir.  ::)

Ayrıca Gerçek servis ilk uygulama sonrası Cosmo harici tüm modellere 1200 TL'ye katlanabilir ayna yapabileceğini duyurmuştu.  ::)

Astra-J806

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

benim arkadaşta fiesta var arada kafa buluyor benle :)
"140 hp olabilir, 18 jant olabilir ama kantlanabilir ayna yok" diyip basıyor düğmeye :)
İsteyen istediğini desin. Motor sıkıntı çıkarmadığı sürece ASTRA CANDIR :)