astra j cyclone dvd arıyorum

mrslck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de cd 500 navi var orijinal cyclone dvd ile takas edebilirim.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j cyclone dvd arıyorum

öyle bir seçeneğiniz yok maalesef cd500 kullanmaya devam etmek zorundasınız

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne yazıkki aracınızın üzerinde orjinal olarak gelen cd500 ü takas edemezsiniz çünkü kimsede çalışmaz..ayrıca onu çıkartıp da yerine cyclone da takamazsınız çünkü cd500 lü araçlara sonradan cylone takılamıyor..

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cd 500 neden başka araçlarda çalışmıyor, kod gibi birşey mi sözkonusu?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanlış yönlendirmek istemem, bu konuda kesin bir bilgiye sahip olmamakla beraber, bildiğim kadarıyla CD 500, DVD 800 sistemleri, araçlarda fabrika çıkışıyla birlikte mevcut durumda oluyor, yani aracın üretim esnasında monte ediliyor. Necvox, cyclone gibi sistemler ise harici sistemler olup, bayide cd 400 ü çıkarıp yerine takıyorlar, örneğin bende cyclone takılı ve cd 400 sisteminide aracı alırken bana teslim etmişlerdi. Ama bu konuda yüzde yüz böyledir demiyorum, eğer yanlış biliyorsam bilen arkadaşlar düzeltirse bende öğrenmiş olurum.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Yanlış yönlendirmek istemem, bu konuda kesin bir bilgiye sahip olmamakla beraber, bildiğim kadarıyla CD 500, DVD 800 sistemleri, araçlarda fabrika çıkışıyla birlikte mevcut durumda oluyor, yani aracın üretim esnasında monte ediliyor. Necvox, cyclone gibi sistemler ise harici sistemler olup, bayide cd 400 ü çıkarıp yerine takıyorlar, örneğin bende cyclone takılı ve cd 400 sisteminide aracı alırken bana teslim etmişlerdi. Ama bu konuda yüzde yüz böyledir demiyorum, eğer yanlış biliyorsam bilen arkadaşlar düzeltirse bende öğrenmiş olurum.
Doğru biliyorsunuz. Bu konuda sanırım Hüsnü Beyin bir paylaşımı olmuştu ve hatırladığım kadarıyla Opel servisi araca sonradan CD500 takmaya çalışmış fakat başarılı olamamışlardı.

hsaglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neden ki!!! orjinali varsa!!! doyumsuzuz doyumsuz ben de keşke orijinal alsaydım die üzülüyorum. (bende cd 400 var navi yok!!! bilgi:))