Astra J Çift Egzos

cemreozzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Çift Egzos

Bu arada ciftkurtlara sordum sadece goruntu olmasin adam gibi olsun cift cikisi da saglansin diyosan 600-700 ama sen gel bi daha bakariz dedi dursun usta sali gunu gittigimde birdaha konusucam

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

ZL2211 link' Alıntı:
Bu arada ciftkurtlara sordum sadece goruntu olmasin adam gibi olsun cift cikisi da saglansin diyosan 600-700 ama sen gel bi daha bakariz dedi dursun usta sali gunu gittigimde birdaha konusucam

Bence çok para ben çift çıkışları 350 TL yaptırdım ..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ZL2211 link' Alıntı:
odak ta tarık beyle gorusun forum ındırımıde yapıyor hatta yarın beraber fuara gıdecegız ıstersenız fıyat sorarız
bence başka yerde yaptırmayın

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

bulent_tnt link' Alıntı:
odak ta tarık beyle gorusun forum ındırımıde yapıyor hatta yarın beraber fuara gıdecegız ıstersenız fıyat sorarız
bence başka yerde yaptırmayın

Abi Odakın Kendi Sitesin 580 TL diyor Foruma Özel indirim yapar muhakkak ..

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

50-100 fazla olsun servis garantisinde olsun mantığındayım.. Yarın öbürgün birşey olduğunda muhattabınız olur ;)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu çift egzoz işini bu şekilde yapan bir yer yok mu? çok mu zor bunu yapmak???

6804.jpg

http://www.ebay.de/itm/350555417181?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_3191wt_969

140.jpg

http://www.ebay.de/itm/150768434781?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_812wt_1037

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

hllb link' Alıntı:

Benim hiç gitmediğim fakat ismini çok çok fazla duyduğum birisi var İstanbul Maslat Atatürk Oto Sanayi'de İSKENDER diye.. O yapar..

Yalnız şöyle bir durum var, araçlarda istepne olduğundan orta kısıma susturucuyu koymanız halinde, tamponuda aşağıya doğru uzatmanız gerekebilir, bunu yaptırmayı düşünmeden önce aracınızın altına bir göz atın halil bey.. :)

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Aynen İskender Yapar İşçiliği Biraz Külfetlidir.

cemreozzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya sorarsaniz cok sevinirim odak nekadara yapicak en son.. Bende servisten yanayim ama 600ler cok fazla yani