Astra j Aşırı Yakıt Tüketimi

Hsnrdc

Kayıtlı Kullanıcı
40-Kırşehir
Siteyi ziyaret et
Astra j aracım şehir içinde LPG de km de 2 liraya yakın yakıyor , aracımda brc nin kiti var. Bu normal gelmedi bana , sizlerin aracının şehir içinde ne kadar yaktığını merak ettim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Fiyat olarak değilde kilometre olarak hesaplamak lazım, malum akaryakıt fiyatları inanılmaz acımasız...

Hsnrdc

Kayıtlı Kullanıcı
40-Kırşehir
Siteyi ziyaret et
Fiyat olarak değilde kilometre olarak hesaplamak lazım, malum akaryakıt fiyatları inanılmaz acımasız...
Şöyle söyleyim 199 liraya fulledim depoyu 100 km gitti , bi sıkıntı olduğunu düşünüyorum

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
200 TL paraya şu anki hesaba göre aşağı yukarı 22 litre gaz almanız gerekiyor. Bu durumda şehirlerarasında 8-10 litre şehirleriçinde 11-13 litre gaz tüketebileceğinizi düşünürsek. (Kış şartları dikkate alınmazsa) 22 litre gaz ile şehiriçi 200+- kilometre yapmanız gerekiyor. Bu duruma göre aracınız fazla tüketiyor, kış şartlarına dikkat ederek hesaplamak lazım. Hesaplamaların tamamı farazi yapılmış, kesinlik değeri yoktur.

Hsnrdc

Kayıtlı Kullanıcı
40-Kırşehir
Siteyi ziyaret et
200 TL paraya şu anki hesaba göre aşağı yukarı 22 litre gaz almanız gerekiyor. Bu durumda şehirlerarasında 8-10 litre şehirleriçinde 11-13 litre gaz tüketebileceğinizi düşünürsek. (Kış şartları dikkate alınmazsa) 22 litre gaz ile şehiriçi 200+- kilometre yapmanız gerekiyor. Bu duruma göre aracınız fazla tüketiyor, kış şartlarına dikkat ederek hesaplamak lazım. Hesaplamaların tamamı farazi yapılmış, kesinlik değeri yoktur.
Teşekkür ederim, 25 litre gaz almıştım aşırı bi tüketim söz konusu. LPG ciye göstermem gerekiyor tekrardan teşekkürler