Astra J aracıma Bose Ses Sistemi

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel Astra J 2014 Cosma Cd 600 Ses sistemine sahip aracıma Bose ses sistemi takmayı düşünüyorum, Subwoofer fıyatları nelerdir astra j aracıma uyum sağlarmı arkaya bagaja koyabilirmiyim yardımcı olabilirseniz sevinirim.Bir de daha önce yapan varsa memnunmudur . Arkadaşım seat araca seat sound aldı istepne yerıne 18 lastik ile beraber koyulabiliyor ve bende cok memnun kaldım eğer astra yada böyle bir şey yapma imkanım varsa yardımlarınızı bekliyorum !

Son düzenleme:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Astrada opsiynel bose var ve siz onu mu sonradan araca takmak istiyorsunuz yoksa. Bose universal sistem alıp onu mu montajlamak istiyorsunuz?
Eğer universal sistemse pandizotçular stepne yerine göre kalıp çıkarıp güzelce mdfden kutu yapıp subwooferı oraya mont edebilirler. Cd600de amfi çıkışı olduğunu sanmıyorum bunun içinde kaliteli çeviriciler var. Bu her yerde satılan çeviricileri takmanızı önermeme ses kalitesi çok fark ediyor. Ayrıca amfileri ve hoperlörleri takınca ses kalitesi artacaktır fakat tam performans için iyi bir yalıtım şart. Standart dinleyici aradaki farkı çok anlamaz ama müzik kulağı olan biriyseniz çok fark yarattığını duyacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve mrtklc

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astrada opsiynel bose var ve siz onu mu sonradan araca takmak istiyorsunuz yoksa. Bose universal sistem alıp onu mu montajlamak istiyorsunuz?
Eğer universal sistemse pandizotçular stepne yerine göre kalıp çıkarıp güzelce mdfden kutu yapıp subwooferı oraya mont edebilirler. Cd600de amfi çıkışı olduğunu sanmıyorum bunun içinde kaliteli çeviriciler var. Bu her yerde satılan çeviricileri takmanızı önermeme ses kalitesi çok fark ediyor. Ayrıca amfileri ve hoperlörleri takınca ses kalitesi artacaktır fakat tam performans için iyi bir yalıtım şart. Standart dinleyici aradaki farkı çok anlamaz ama müzik kulağı olan biriyseniz çok fark yarattığını duyacaksınız.
Yok hayır benim araçta hoparlör olarak pioner marka ses sistemi olarak cd 600 ses sistemi var ayrıca subbofer almak istiyordum arkaya istepne yerine

Merturkarslan

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Özür dileyerek başlıyım yanlış anlamayın kötülemek yada ona benzer birşey için söylemiyorum ama neden illaki Bose?
Araçta amfi varmı? Yoksa neden sadece subwoofer almak istiyorsunuz? Biraz daha detaylandırırsanız çok daha hızlı yardımcı olurum.
Cd 600 dediğiniz teypmi?

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kardeşim burda bir uyumsuzluk söz konusu olacağını sanmıyorum. Ayrıca orjinal astranın teyiplerinin çıkışları güçlü anfiyle birlikte desteklediğini düşünüyorum, Ayrı tarz bir araç arkadaşımda var oda cosmo gayet ses güçlü çıkışıyor.
Bunun dışında bana sorarsan çok fazla aksiyona gerek yok araban sedan mı bilmiyorum ama bu tavsiyem sedan için geçerli. Arka bagaj kollarının olduğu alana iyi bir ustaya kabin yaptır. Ben daha önce BMW de yapmıştım,
Ayrıca hem bagaj hacmin kaybolmuyor hemde korumalı yaptırırsan zararda gelmez. Stepne yeri çok mantıklı olmuyor bana sorarsan

Screenshot_3146832a90f458ee5.png

Bak bir örnek bırakıyorum bu Nissan Juke yapılmış ama, bunada özel ölçülerle güzel olur Astra J ye

Screenshot_4bc72fa0d73960514.png