Astra J Apple Tv Uygulaması

recinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın
aracımda cyclone dvd navi sistemi bulunmakta bu aralar baya revaçta olan apple tv uygulamasını bu araçlara nasıl yapıyoruz bilgisi olan arkadaşlar var mı ben araştırken 4-5 adet aparat gerektiği söylendi ama nelerin lazım olduğunu hala tam çözemedim (bilgim olmadı için sanırım) aşağıda youtube linkini eklediğim araçtaki gibi bir uygulamadan bahsediyorum şimdiden herkese teşekkürler

Opel Astra GTC рекламация, убрали фоновый шум при работе Apple TV.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Apple Tv Uygulaması

Benim aracımda da Cyclone var ama malesef konu ile ilgilihiçbir bilgim yok, başlığı takipteyim

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone +apple tv ... 023hm 023hm

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

...

recinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Merhaba Apple Tv aslında araçlar için çok mantıklı bir seçenek değil. Çünkü araçlarda Apple Tv için gerekli internet bağlantısı en büyük problemi oluşturuyor. Ancak Air Mirroring için istiyorsanız çok daha kolayı var. Airport Extreme alarak bu işlemi çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.

İlgili işlem şu şekilde olacak Airport Extreme'i bir kere ayarlarını yapacaksınız ve araç içerisinde bir wifi oluşturacaksınız. Daha sonra Airport Extreme'i açıp power supplyı tamamen söküp aracın çakmağından powersupplyın boarda girdiği yere güç vereceksiniz. Bunu basit bir çakmak usb şarj aleti ile yapacaksınız. Airport extreme başarılı bir şekilde kendini boot edecektir. Daha sonra görüntü ve ses çıkışını cyclone aux inlerine takabilirsiniz.

Aynı işlemi görüntü için yapacaksanız Apple Tv için de yapabilirsiniz. Ancak Apple Tv çıkışları dijitaldir. Burada dönüştürücü kullanmanız gerekecektir.

öncelikle herkese teşekkürler fakat bu tarz işlemlerde biraz katil olduğum için başaracağımı hiç sanmıyorum. bir alışveriş sitesinde(türkiyede).......den.com'da gördüm bu işlemi 1500 $ yapıyor bu rakamda baya bir yüksek geldi

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnanılmaz yüksek. Bence gerek yok o kadar yüksek fiyatlar vermeye maksimum 200 liraya kendiniz mal edebilirsiniz.