Astra j Anahtar

magne33

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün aracımı kumanda ile degil kapıdan manuel acayım dedim fakat anahtar girmedi acaba sıkıştımı tozdan veya pisliktenmi anlamadım zorlayıp kırmak istemedim
anahtarın orjinal olup olmadıgını nasıl anlayabilirim

Teknisyen06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün aracımı kumanda ile degil kapıdan manuel acayım dedim fakat anahtar girmedi acaba sıkıştımı tozdan veya pisliktenmi anlamadım zorlayıp kırmak istemedim
Aracın ilk sahibimisiniz kapı değişmiş olma şansı varmı yani çıkma vs. benimde başıma geldi çünkü kapı kazadan dolayı çıkma ile değişti göbeği değiştirmemişler ondan dolayı kapı manuel açılmıyordu , yada kontak termiği sizden önceki sahibinde falan değiştirilmiş olabilirmi ?

magne33

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
experde kapı orjinal cıktı şöyle bi durum var anahtarın cok az ucu girdi bende zorlamak istemedim sıkışmış gibi bi durum var galiba

Teknisyen06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
experde kapı orjinal cıktı şöyle bi durum var anahtarın cok az ucu girdi bende zorlamak istemedim sıkışmış gibi bi durum var galiba
Şimdi bazı eksperler bu işi ne kadar sağlıklı yapıyor tartışılır öteki taraftan kapı orjinaldir ama kontak termiği değişmiştir bu nedenle mecburen anahtarda değişmiş olma ihtimali de var içine birşey girme ihtimali çok düşük ama bir ışık fener yardımı ile kontrol edin yani anahtar orjinalmi değilmi bunu anlamanın biz kullanıcılar için bir yöntemi var mı bunu bilmiyorum.

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam ne anahtarfa sıkıntı var nede kapınızda aynısı benim başıma geldi anahtarn pili bitmisti manuel acaym dedim anahtar dönmedi benim aklım karisti ama sonrada arastırdm uzun süre acıadiğı icin bi nevi kilit icerde donmuş oluyo
suradan bakip halledebilirsinz

magne33

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
teşekkürler hocam

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Anahtar orjinal olmasa kontak çalışmaz...
Hocam ne anahtarfa sıkıntı var nede kapınızda aynısı benim başıma geldi anahtarn pili bitmisti manuel acaym dedim anahtar dönmedi benim aklım karisti ama sonrada arastırdm uzun süre acıadiğı icin bi nevi kilit icerde donmuş oluyo
suradan bakip halledebilirsinz
Demekki neymiş,arada sırada anahtarla manuel açmak gerekiyormuş...

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Anahtar orjinal olmasa kontak çalışmaz...

Demekki neymiş,arada sırada anahtarla manuel açmak gerekiyormuş...
Kesinlikle uzun süre manuel acılmadığnda kilit cevrilmiyor ara sıra bosta olsa bi cevirmek lazm:)

magne33

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
bnde anahtarın ilk ceyregi anca giriyor o derece

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et