astra J ampul kodları

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: astra J ampul kodları

kaanrevan' Alıntı:
Arkadaşlar sağ arka fren lambası patladı sanırım. Yanmıyor. Bagajdan birşey aldım kapattım marşa bastım servis:fren lambaları diye uyarı verdi. Baktım sağ taraf yanmıyor frene bastığımda... Buradaki paylaşılanlara göre W16w koduyla mı arayacağım.

Acaba diğer tarafta mı ile yeni takılanın parlaklığı falan uyumsuzluklar vb. yaşanır mı? 5 yıldır ilk ampül patlaması. Acaba bu durumun akünün zayıf olması ile ilgili falan ilişkisi olabilirmi?

Nedense sağ taraf herkeste patlıyor ::D sanırım kronik sorunlu, ampul değiştirin yeterli ayrıca iki tarafa gerek yok, bilginiz olsun bazen vurunca calısıyor ama değiştirin

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Cvp: astra J ampul kodları

Yasin90' Alıntı:
kaanrevan' Alıntı:
Arkadaşlar sağ arka fren lambası patladı sanırım. Yanmıyor. Bagajdan birşey aldım kapattım marşa bastım servis:fren lambaları diye uyarı verdi. Baktım sağ taraf yanmıyor frene bastığımda... Buradaki paylaşılanlara göre W16w koduyla mı arayacağım.

Acaba diğer tarafta mı ile yeni takılanın parlaklığı falan uyumsuzluklar vb. yaşanır mı? 5 yıldır ilk ampül patlaması. Acaba bu durumun akünün zayıf olması ile ilgili falan ilişkisi olabilirmi?

Nedense sağ taraf herkeste patlıyor ::D sanırım kronik sorunlu, ampul değiştirin yeterli ayrıca iki tarafa gerek yok, bilginiz olsun bazen vurunca calısıyor ama değiştirin

Değiştirtdim. Küçük bir lamba zaten. Ancak yanmış, kapkara olmuş. 5 yıl dayandı sonuçta. Ancak yenisini aldığımız satıcı 3 tl ye verdiği yeni lambanın Osram olduğunu söyledi. Pek inandırıcı gelmedi. 

Orjinali üzerinden çıkan Toshiba. w16w koduyla çıktı. Ancak üzerinde 18w gibi ibareler de gördüm. Yani fren lambaları sanırım çok pahalı değil h4 h7 ler gibi...

NAZIM GÜLEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dış kısım
Astra J kısa far far ampul: H7 55W (477)
Astra J uzun far far ampul: H7 55W (477)
Astra J DRL ampul kombine: W21/5W (580) (7443 de denir)
Astra J ön sis ampul: H10-45W
Astra J ön sinyal ampul: PSY24W (sarı)
Astra J yan sinyal ampul: W5WY (501A) (sarı)
Astra J arka sinyal ampul: W16W 955 21 W
Astra J stop ampul: W5W (501) (toplam 6 )
Astra J plaka ampul: W5W (501) (iki adet)
Astra J fren ampul: W16W (955 -Halfords 955 21W
Astra J geri vites ampul: H21W (435)
Astra J arka sis ampul: H21W (435)

iç kısım
Astra J ön tavan ampul: W5W (501)
Astra J ön harita okuma lambaları: W5W (501)
Astra J arka tavan ampul: W5W (501)
Astra J torpido lambası: W5W (501)
Astra J makyaj ayna ışıkları: TBC
Astra J önyükleme bagaj bölmesi ışığı: W5W (501)
İşte Astra J. iç kısım ampulleri değiştirme için kullanışlı bir pdf kılavuz
http://server.3rd-wing.net/public/E9rendil/ASTRA/Pack_full_led_blanc_luxe_Opel_Astra_J.pdf
Dash / merkez konsol / gösterge paneli: TBC
işte Astra J. iç kısım ampulleri değiştirme için kullanışlı bir pdf kılavuz için paylaşılan link kırık .çalışmıyor imkanın olursa yenilenşrse seviniriz. paylaşım için emeğinize sağlık teşekkür ederiz.