Astra j 2014 1.6 136 hp dizel edition arka kapıya hoparlör bağlayan varmı

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda arka kapılarda hoparlör yok taktırmak istiyorum ama arka kapılara kablo çekilimi bilmiyorum bilen varmı

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Arka hoparlorlerin teyp arkasi kablo semasi on gogsu sokuyosunuz tustakimini sokuyosunuz arkasinda cd nin icine girdigi ana kutu var arkasindaki buyuk kablodaki ekte gosterilen renklerden arka hoparlorun bulundugu yere tesisati cekebilirsiniz. Zor bisey degil ugrasmayi seviyorsaniz. Ben boyle seylerden anlamam diyorsaniz teypciye cektirin

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    22.2 KB · Görüntüleme: 419
  • 1.jpg
    1.jpg
    41.6 KB · Görüntüleme: 384
  • Beğen
Tepkiler: Servet28

sametkaan17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam hoparlör olmadığını nasıl anladınız? Ben internette bakınırken görmüştüm hat tesisat çekili yazıyordu sadece hoparlör takılması gerekli yazıyordu. Bende de arkada ses yok şuan. Aracı da yeni aldım.

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam hoparlör olmadığını nasıl anladınız? Ben internette bakınırken görmüştüm hat tesisat çekili yazıyordu sadece hoparlör takılması gerekli yazıyordu. Bende de arkada ses yok şuan. Aracı da yeni aldım.
Dostum anlaşılmicak ne var ses gelmiyo kapıdaki hoparlör yuvasından zaten araştırdım benim aracın pakette yokmuş

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@Servet28

Hocam benimde bir sıkıntım var şu konuda sizde bir yorum da bulur musunuz. Arka farlar ile ilgili

Geri vites lambası Bizdede öyle aracı almadan baktırmaya giderken ilk dikkatimi o çekti normal yani edition boş paket kıyaslama yapma sürekli bi açik bulursun,keyfine bak Ama emin ol aracından memnun kalıcaksın.

sametkaan17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geri vites lambası Bizdede öyle aracı almadan baktırmaya giderken ilk dikkatimi o çekti normal yani edition boş paket kıyaslama yapma sürekli bi açik bulursun,keyfine bak Ama emin ol aracından memnun kalıcaksın.
Sağol hocam. Yalnız benim far konusu ile ilgili olarak. İkinci attığım resim var. O kısımlar sizde yanıyor mu sis veya geri vites lambası değil. Bu arada hoparlör ile ilgili olarak ben bir forumda okumuştum edition paket araçlarda tesisat çekili hoparlör eksik geliyor diye. Ondan sizlere tesisat olmadığını nereden anladınız demiştim.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Kapiyi sokun bakin kablo varsa hoparlor takmasi cok kolay bi is. Yoksacdegidigim gibi tesisat cektirmelisiniz. Olup olmadigini buraya yazarsaniz arkadaslara fikir olmus olur