Astra J 1.6 Triger Değişimi Hakkında

UğurT

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
Bire bir aynısını yapmışlar servis harici üzerinde birleşik platform etiketi yoksa şüphelidir

Motul dieselde peki verimli değil açıkcası hemen su gibi oluyor. Ama tercih edieceksede bölge bayilerinden alın castrolde bp yada bauhous gibi yerlerden alınırsa orjinaldir. parça içinde gm kutusu yada europar kutusu üzrinde birleşik platform diye iş emri ve bilgi etiketleri var. Onlar yoksa yine şüphelenirim ben
Teşekkür ederim, eğer dışardan alırsam bu sitenin sponsoru mesela parçacı olarak kafama yattı ve fiyatları da iyi, oradan alırım. Zaman olarak daha varmış gerçi, bu yıl sonuna doğru değiştiririm.
Motul, Liqui Moly ve Mobil 1 arasında çok kaldım. Testleri izlediğim zaman motul ilk kaynamada falan bir tık daha iyiyken 1-2 kez kaynadıktan sonra Mobil ve özellikle Liqui Moly daha iyi görünüyordu. Donma noktası olarak daha iyi görünüyordu ondan dolayı tercih etmiştim ve cidden Liqui Moly çok başarılı çıktı. Motul hiç kullanmadım ama önceki arabalarımızda hep Castrol ve Mobil kullandık. Castrolden bariz daha iyi bir yağ, Mobil ile çok benzer, kullanıcı olarak pek fark göremedim ama ilk marştaki yağlaması bir nebze daha iyi geldi bana.