ÇÖZÜLDÜ Astra J 1.6 115 Edition düşük devirde Tekleme Silkeleme Benzinli

Emirhan59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhaba Hayırlı Pazarlar

2015 Model 1.6 Edition Aracım var 1 den 2 ye aldığımda düşük devirlerde silkeleme yapıyor toplayana kadar herhangi bi arıza ışığı falan yok Rolantide çalışması güzel Egsoz patırdatmıyor Klima açıncada sorun Olmuyor. Sizce sorun bobin midir buji midir? Araç Benzinli 68 binde

Eski H kasa 2012 aracımda aynı sorun oldu Fakat rolantide tekliyordu Klimayı açınca Devir çok düşüyordu gaza çok hafif dokununca patır patır egsoz patırdıyordu. Bobin değiştim düzeldi Bunda öyle yapmıyor sadece arac kendini toplayana kadar silkeliyor.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Emirhan bey bakım zamanınız yaklaşmış olabilir mi? Muhtemelen bujilerden olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Emirhan59

Emirhan59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Emirhan bey bakım zamanınız yaklaşmış olabilir mi? Muhtemelen bujilerden olabilir.
Valla abi Aracı alalı 5 gün Oluyor Salı günü aldım geldim bi sorun sıkıntı yoktu Şimdi dün akşam üzeri başladı Bakımları ne durumda bilmiyorum daha Yağ yeni gibi duruyor Ama Bende buji diye tahmin ediyorum Yarın baktırıcam biraz araştırdım bobinde Araç daha farklı sinyaller veriyor sanırım Esp servis uyarısı vs. Bende Arıza yanmıyor Rolantide çalışma düzgün sadece 2 den 3 e atınca falan araç kendini toplayana kadar bi silkeliyor. .

Emirhan59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Valla abi Aracı alalı 5 gün Oluyor Salı günü aldım geldim bi sorun sıkıntı yoktu Şimdi dün akşam üzeri başladı Bakımları ne durumda bilmiyorum daha Yağ yeni gibi duruyor Ama Bende buji diye tahmin ediyorum Yarın baktırıcam biraz araştırdım bobinde Araç daha farklı sinyaller veriyor sanırım Esp servis uyarısı vs. Bende Arıza yanmıyor Rolantide çalışma düzgün sadece 2 den 3 e atınca falan araç kendini toplayana kadar bi silkeliyor. .
4 Buji aldım sorun çözüldü teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: cagatay16