Astra J 1.4T Yazılım Güncellemesi Hakkında

satwalker

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar,
geçen hafta için benim opel türkiye tarafından aradılar ve aracımın yazılım güncelleme kampanyası olduğunu ve bana en yakın olan opel yetkili servisine gitmemi söylediler bende kendilerine sorduğumda tam olarak nedir bu yazılım güncellemesi falan diye yokuş kalkış tafında ve genel bir güncelleme olduğunu aktardılar, sizlerede böyle bir bilgi geldimi acaba ben daha gidemedim malum covid-19 ay sonu giderim herhalde.

satwalker

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
herkese yeniden merhabalar, 90 civarında forum üyesi yazımı okumuş fakat hiç kimse bir bilgi girmemiş herhalde astra j 1.4 turbo sahibi olupta aranan sadece benim gibime geliyor çünkü ben her bakımlarımı opel yetkili servisinde yaptırmaktayım(eskişehir-opel-alpata).

mustafa 26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
herkese yeniden merhabalar, 90 civarında forum üyesi yazımı okumuş fakat hiç kimse bir bilgi girmemiş herhalde astra j 1.4 turbo sahibi olupta aranan sadece benim gibime geliyor çünkü ben her bakımlarımı opel yetkili servisinde yaptırmaktayım(eskişehir-opel-alpata).
Merhaba araciniz kac model ve paketi nedir.Benim 2013 sport still 1.4 turbo ve alpataopel bana herhangi bir mesaj göndermedi.hangi konuda yazılım atacakmış ki

satwalker

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Merhaba araciniz kac model ve paketi nedir.Benim 2013 sport still 1.4 turbo ve alpataopel bana herhangi bir mesaj göndermedi.hangi konuda yazılım atacakmış ki
merhabalar bana mesaj göndermediler zaten yazılarımdada mesaj geldi diye bir yazım yoktur, beni opel türkiyeden aradılar 0850 telefon numarası ile beni direkt alpata tarafına yönlendirdiler en uygun zamanda uğramamı söylediler zaten devamlı bakımlarımı oraya yaptırıyordum, aracım opel astra j1.4turbo makyajlı kasa Model Yılı: 2013 / Yakıt Tipi: Benzin / Vites: Manuel / Donanım: cosmo

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
merhabalar bana mesaj göndermediler zaten yazılarımdada mesaj geldi diye bir yazım yoktur, beni opel türkiyeden aradılar 0850 telefon numarası ile beni direkt alpata tarafına yönlendirdiler en uygun zamanda uğramamı söylediler zaten devamlı bakımlarımı oraya yaptırıyordum, aracım opel astra j1.4turbo makyajlı kasa Model Yılı: 2013 / Yakıt Tipi: Benzin / Vites: Manuel / Donanım: cosmo

Konuyla ilgili güncelleme yaptırdınız mı ? Son durum nedir ?

Meteefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen ay ehliyetsiz bir TIR sürücüsünün çarpması sonucu İstanbul'da Opel Odak a bıraktım aracımı işlemleri yaparken elektronik el freni için yazılım güncellemesi de yapacağız dediler. Sizin de bahsettiğiniz konu bu olsa gerek. Güncelleme sonrası herhangi bir olumsuzluk yaşamadım.