Astra J 1.4 Turbo Otomatik 2012 model Motor Yağı

Mümtaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben 5 alıyorum genelde 4 ten çok veya az alsa bile kalan yağı ilerde eksilirse veya bir durumda lazım olur diye bulunduruyorum
Evet aslında ben de böyle düşünüyorum. Lazım olursa yine 4 5 litre almaya gerek kalmaz

• Beğen
Tepkiler: dogukanalici
D

dogukanalici

Bilgi Girilmemiş
3 seferdir motul kullanıyorum 55 binde aracım bir sıkıntısını görmedim tavsiye ederim

Mümtaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
3 seferdir motul kullanıyorum 55 binde aracım bir sıkıntısını görmedim tavsiye ederim
Paylaştığım yağı mi kullanıyorsunuz? Motul un bir sürü yağ modeli var. Efe falan

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet hocam şimdi tekrar bakayım dedim. Sanırım arka sayfalara çok iyi bakmamışım şimdi gördüm
Her zaman üstad kitapçığa göre al usta bu yağ dese dahi sen kitapçığa bak orada yazanı al

D

dogukanalici

Bilgi Girilmemiş
Bunu da kullandim 8100 x cess 5w40 ı da kullandim bir sıkıntılarını görmedim aracımda bakimim gelmek üzere yine ikisinden birini koyacağım

Mümtaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Her zaman üstad kitapçığa göre al usta bu yağ dese dahi sen kitapçığa bak orada yazanı al
Evet haklısınız. Arabayı ilk aldığımda babam yağını değiştirmeye götürmüştü. Sanırım mobil yağ koymuş usta. Dx1 gen 2 de değil sanırım. Bakım yapılalı 7.500 km oldu ama araba son 1 aydır zırıl zırıl titriyor. Yağını değiştirip doğru yağ kullanma zamanı geldi sanırım.

Mümtaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Aracımın bakımı geldi. Yağını değiştireceğim. Ankarada kullanıyorum arabamı. Araştırmalarım sonucu aşağıda linkini paylaştığım iki yağdan birini almayı düşünüyorum. Sizin tavsiyeniz hangisi olur?

Ayrıca yağ olarak 5w-30 mu almak gerekir bu araç için?. Bilgilendirirseniz sevinirim.
Tek Marka LİQUİ MOLY.

• Beğen
Tepkiler: Mümtaz ve omeroz
D

dogukanalici

Bilgi Girilmemiş
Tamam hocam teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.
Ankarada iseniz 2cr garaj var youtubeda serhat inci adli bir kanallari var bir bakin derim ankarada olsam bakima gideceğim tek yer olur.