astra j 1.4 t sport 2011 jantlarım var cosmo jant düşünüyorum takas yapacak?

askindefansi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz böyle dedinizde allah allah bu jantlar daha mı iyi acaba bana çok basit geliyor spor jantlar bende sorun var sanırım :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j 1.4 t sport 2011 jantlarım var cosmo jant düşünüyorum takas yapacak?

Dün bir civicte bizim cosmo jantları gördüm, yakışmış gibi geldi bana fena durmamıştı  ;)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j 1.4 t sport 2011 jantlarım var cosmo jant düşünüyorum takas yapacak?

Bence bütçeniz varsa önce bir Cosmo jantı alın, sonrada kendi jantınızı Satışa çıkarın, takas işi aynı şehirde olmadıkça zor, birde bu ilim ticaretini yapan insanlarla karşılaşırsanız  para kazanmak isteyecekleri için kafa kafaya biraz zor olur

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bence bütçeniz varsa önce bir Cosmo jantı alın, sonrada kendi jantınızı Satışa çıkarın, takas işi aynı şehirde olmadıkça zor, birde bu ilim ticaretini yapan insanlarla karşılaşırsanız  para kazanmak isteyecekleri için kafa kafaya biraz zor olur
Bu cümlelerin muhatabı kim  032questn Merak işte  :D

CLIORS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bu arada ilginç ama Sport jantları Cosmo jantlarından pahalıdır. Üstüne sakın para vermeyin.

Arşivden çıktı geldi oldu gibi biraz da bu tam bizim memleketin durumunu anlatıyor,

Dışarıdan bakınca astralarda en fazla ayırt edici özellik olan jant meselesinde kim cosmo aracına bir alt paketin jantını takmak ister hatta bu yetmezmiş gibi üste bir de para versin, sıfırı daha pahalıymış nasıl olsa.

Aynı durum 1 yaşını doldurmamış bütün araç sahiplerinde de var, araçların 2. el 10 bin km olanları sıfırdan pahalı olunca bu durum yetkili satıcıların işine yaradı. Bayilerde sıfır araç kalmadı.

Çok akıllıyız vesselam.

muh28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de cosmo jantların sport jantlardan daha iyi olduğunu düşünenlerdenim :))

Cosmo jantlar arabayı sanki daha dolu gibi gösteriyor :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ergün_28 link' Alıntı:
Ben de cosmo jantların sport jantlardan daha iyi olduğunu düşünenlerdenim :))

Cosmo jantlar arabayı sanki daha dolu gibi gösteriyor :D
Sport jant candır :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kargaya yavrusu şahin görünürmüş.... tabi bir de şu var komşunun tavuğu komşuya kaz görünürmüş.