astra j 1.4 t sport 2011 jantlarım var cosmo jant düşünüyorum takas yapacak?

askindefansi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biraz araştırma yaptım bazı arkadaşlar bu beş kollu jantları seviyor bense cosmonun klasik jantlarını seviyorum. bu tür bir takasa gitmek isterseniz irtibata geçebiliriz. ya da benim kendi jantlarımı verip üstüne bir miktar para verip cosmo jant alabileceğim yerler var mı? bursa ve eskişehir ve ayfonkarahisardaki arkadaşlarla kolay görüşme imkanımız olabilir teşekkürler.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j 1.4 t sport 2011 jantlarım var cosmo jant düşünüyorum takas yapacak?

Evet beş kollu sport jantları daha çok seviliyor,tercihiniz ilginç geldi.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j 1.4 t sport 2011 jantlarım var cosmo jant düşünüyorum takas yapacak?

Bu arada ilginç ama Sport jantları Cosmo jantlarından pahalıdır. Üstüne sakın para vermeyin.

askindefansi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aa peki bunu bir jant satan yere gidip benimkileri vermek yerine cosmo jant almak şeklinde halledebilirmiyim ? eğer takas yapacak arkadaş bulamazsam?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

askindefansi link' Alıntı:
aa peki bunu bir jant satan yere gidip benimkileri vermek yerine cosmo jant almak şeklinde halledebilirmiyim ? eğer takas yapacak arkadaş bulamazsam?

Almak istediğiniz jantlarda ikinci else mantıklıdır aslında. :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim de cosmo jantları daha çok hoşuma gidiyor, üzerine para vermeniz gerekmez kafa kafaya değişecek arkadaş bulabilirsiniz gibime geliyor.

askindefansi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j 1.4 t sport jantlarım var cosmo jant düşünüyorum takas yapacak?

chiv link' Alıntı:
Benim de cosmo jantları daha çok hoşuma gidiyor, üzerine para vermeniz gerekmez kafa kafaya değişecek arkadaş bulabilirsiniz gibime geliyor.

şöyle jantları temiz zarar görmemiş arkadaşlar varsa değişiklik yapabiliriz. birde aynı lastik olur demi?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forumda kesinlikle biri çıkar :) Cosmosu olup vericek en kötü jantınızı parayla alır.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j 1.4 t sport jantlarım var cosmo jant düşünüyorum takas yapacak?

askindefansi link' Alıntı:
şöyle jantları temiz zarar görmemiş arkadaşlar varsa değişiklik yapabiliriz. birde aynı lastik olur demi?

Lastikler olur sikinti yok,formda Cosmo janti satan iki arkadaş vardi,jant bölümüne bir bakin.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sport jantlarina çok rahat alici bulursunuz.