astra j 1.3 ecoflex chiptuning sonuçları

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j 1.3 ecoflex chiptuning sonuçları

mecar link' Alıntı:
Remap öncesi sonrası sonuçları aşağıda paylaştım yapmayı düşünen forum kullanıcılarına az çok fikir verecektir.Dyno sonuçlarımı daha alamadım.Ancak dpf açısından oldukça soft bir uygulama yaptırdım.

asta j 1.3 ecoflex 0-100 km/h (0-60)
mrb
Oncelikle hayirli olsun,aracinizin modeli nedir? Benim aracim 2012 modeldi ve yazilim atilamamisti,3 yere gittim y beyine yazilim cikmadi dediler,siz nerede yaptirdiniz ve fiyat nedir?tsk

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayirli olsun. Motor sesi cok hos. Sizi tatmin edecek degerler uzerinde yogunlasmissiniz sanirim. Birde turbo upgrade yapsaniz tadindan yenmez.

mecar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

denizcetin link' Alıntı:
mrb
Oncelikle hayirli olsun,aracinizin modeli nedir? Benim aracim 2012 modeldi ve yazilim atilamamisti,3 yere gittim ecufast,pasaoglu ve gazihan bu beyine yazilim cikmadi dediler,siz nerede yaptirdiniz ve fiyat nedir?tsk

Teşekkür ederim.haklısınız sanırım 2012 öyleymiş.Benim 2011 .Bende ismini verdiklerinizden birine yaptırdım.Ama dediğin,z gibi model yılı daha yeni olanlara olmuyor diye duydum.eğer siz soralı uzun zaman olmuşsa tekrardan bir arayın belki çıkmıştır.Kullanım keyfi olarakta öneririm.Yokuş kalkışın girdi çok hafif eğimli yolda  artık sadece debriyajla kalkabiliyorum.geri geri debriyaj gücüyle gidebiliyorum.Hatta hız bile alıyor.ana yoldan dönüp ara sokak dik rampalı yollara girdiğimde 3 ile bitiriyorum yol müsait olsa 4 ü  de yer.Ara sokak olduğu için basamıyorum.İlginç bir durum arkadaşımın dikkat etmesi üzerine artık kalkışlarda astraya özgü gacırt vınlamam uğultu(tam nasıl tarif edilirse) seside gitti.Tork etkisini 1750 -2000 devirden daha aşşağı çekilebiliyor.Ancak düşük hacim ve dizel olduğu iiçin yokuşta 2 vites 1000 devirde hızlanma olmuyor zıplama geri gitmede olmuyor.֖ylece kalıyor araç. hoş çoğu araç bu durumda pek bişey yapamaz.ama düzde veya çok hafif eğimde sıkıntı yok eskisine oranla mükemmel .Düşük devirde araç kullanmaya müsait hale geliyor.

mecar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Hayirli olsun. Motor sesi cok hos. Sizi tatmin edecek degerler uzerinde yogunlasmissiniz sanirim. Birde turbo upgrade yapsaniz tadindan yenmez.

Teşekkür ederim işin aslı oldukça soft bir yazılım uygulandı .Dpf yüzünden tıkanma problemi yaşamamak için.Lütfen yanlış anlamayın .Ses konusunda ben pek bir fark hissedemedim.Belki videodandır.Ben pek dizel sesinide sevmem ekonomi diye katlanıyoruz

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

mecar link' Alıntı:
Her nekadar farklı firmalarda yazılım yaptırsakta;chip yaptırmamdan öncesi ve sonrasında deneyimlerini eksik etmeyen bildiklerini paylaşan Önder AK beye teşekkür ederim.

- bayadır foruma girmiyordum. hayırlı olsun dostum. güzel olmuş.
- arabanın bu hali insanı daha çok bağlıyor kendisine dimi_?
- inan hanım otomatik vites al bunu sat diyor
- baba sat bunu daha iyisini alalım sana diyor
- bense 4 sene olmasına rağmen, arabamın şu halinden:
o kadar memnunum ki satmayı düşünmüyorum. :)
- arızası yok kazası yok... tek sorunum radar.
- bu haliyle 4 defa radara girdim :) araba gidio ben napim :)