Astra J 1.3 Dizel Vogtland 4o mm. spor helezon tavsiye

sudan_lee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,
Astra J 1.3 Dizel aracıma Vogtland marka 40mm. spor helezon alacağım Vogtlandda dizel,benzinli ayrımı varmı acaba?
Ön ve arkaların dengeli düşmesi benim için önemli engin tecrübelere dayanarak cevaplarınız bekliyorum.
Forumdan taktıran arkadaşlar varmı?
Saygılar,

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 Dizel Vogtland 4o mm. spor helezon tavsiye

Ben vogtland kullaniyorm ve gayet memnunum,aracim dizel degil ancak gayet dengeli bi dusus var,tavsiye ederim bravoo

sudan_lee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Murat bey,
İşte sorunda burda sendeki helezon benimkindede aynı duracakmı, Senin aracın 1.4 turbo benzinli araçların motorları farklı olduğu için ön kısımlarının ağırlığıda farklıdır diye düşünüyorum.

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sudan_lee link' Alıntı:
Murat bey,
İşte sorunda burda sendeki helezon benimkindede aynı duracakmı, Senin aracın 1.4 turbo benzinli araçların motorları farklı olduğu için ön kısımlarının ağırlığıda farklıdır diye düşünüyorum.

O konuda haklisiniz,dizel araclardaki motor agirligi benzinlilere gore farklilik gosterdigi icin dusme mesafesi degisebilir.ancak soyle soyliym,eger aracinizin basik olmasindan hoslanan biriyseniz helezonlari taktiginizda ortaya cikacak goruntu daha da keyif verecektr.ben sahsen daha begenirdim,cunku suan benm lastik camurluk arasi mesafe gozume batiyo biraz daha duSse diyorm :) zamanla insan alisiyo ve o 4cmlik dusukluk te kesmiyor.eger modifiyeye ilgi duyan biriyseniz sizde de boyle olabilir

Son olarak 4cm takarsanz vogtland kalite bi helezon en fazla sizin araciniz 5cm duser. Cokta dusunmeyin derim :)

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dizel aracima vogtland yay taktim memnunum. Yanliz 4cm lik yok 3.5 var bilgin olsun oda 4e yakin dusus sagliyor

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar öncesi ve sonrası şeklinde resim var mı elinizde ? bende düşünüyorum ancak sonradan görünümünü merak ediyorum