Astra HB III Essentia 1.3 CDTi Dizel (90 HP)

Ada01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra HB III Essentia 1.3 CDTi Dizel (90 HP) almayı düşünüyorum, daha önce yazılan yorumları okudum, ancak kararsız kaldım, opel den memnun kalırmıyım bilmiyorum. bu modelin performansı çok mu düşük? Konfor paketiyle birlikte alındığında klansmanına göre sınıfının en uygun aracına benziyor. Sonuçta dizel 0 ve uygun bir araç almak peşindeyim. Bilgisi ve tecrübesiyle yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim..bir astra 1.3 cdti easytronic kullanicisi olarak söyleyecegim su ben sifir aldim ve su an 1 yasina girdi 16500km oldu hic bir problem ile karsilasmadim..sesizligi ve yakitindan memnunum.. su an kislik teker ve ankara sehir ici 5,4 yakiyor...bundaan daha iyisi bu yakit fiyatinda olmaz.. performance deyince öyle anlatilan gibi düsük degil,tek ilk 4-5 dakika... motor isininca güzelde kaciyor yük olsa klima acik olsa dizel cekisden düsmez,tork 200 az degil...sana tavsiyem git servise deneme sürüsü yap en iyi karari sen vereceksin..

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memnun kalırsın umarım biz kaldık:DDeneme sürüsündede fayda var arkadasa katılıyorum;)

korzobom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf ve focus a da bak derım...