Astra H Sedan Sunroof Problemi yardım lütfen

Onurhanc

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese hayırlı günler dilerim aracı yeni aldım sunroof ilk marsa bastığımda hareket ediyordu fakat kısa bir süre sonra elektrik kesintisi yaşıyordu daha sonra komple gitti sigorta şemasına baktığımda 22 numara sunroof gösteriyor fakat yerinde takılı bir sigorta yok 20A alıp taktım denedim gene olmadı korkup sigortayı soktum tekrar forumda öğrendiğim gibj sıfırlamayı denedim olmadı hareket yok elektrik geldiğine dair ses de yok satici satmadan once akuyu degistirmis bundan kaynaklı midir neden kaynaklı olabilir 6-7 kere çalıştığını kendim gördüm yardımlarınız için simdiden teşekkürler

emreonal4852

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Kardeşim problem çözüldü mü aynı şeyler benimde başıma geldi

Onurhanc

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
Yok hocam her yolu denedim olmuyor sunroof aynen öyle duruyor motorun elektronik kartından sanıyorum üstünde uğraşıyorum çözüm bulursam yazicam sende bulursan burdan yazar mısın

emreonal4852

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum onur kardeşimle birbirimizin numaralarımızı aldık bu problemimizi onurun askerliği benim düğün hazırlıkları vs derken 3 ay sonra çözebildik problemlerimizin ikimizinde Türkiye genelinde başımıza geleceğini düşündük :) çünkü baska hic bir form sitelerinde sesan astra h araçların böyle bir problemini paylaştığını göremedik sizinde başınıza gelirse bu sorununuza inşaallah faydalı bir paylasım yapmış bulunuruz :) sonuc olarak kabloları söktüysek tavan döşemesini sigortaları değiştirdiysek resetleme yaptıysak 1 hafta aküp kutu başlarını söküp aracı kendi haline bıraktıysakta problemimizi kendimiz halledemedik. İkamet etmekte olduğum en yakın sağlam sunrof ustası Muğla marmariste bulunan 'Feridun ÇİFTÇİ ' abimizden 1 ay öncedinden randevu tarihimizi aldık kendisi problemimizi çözdü problem sunrof anakart beyininde cıktı tamirini bakımını yaptı eski haline döndürdü maddi açıdan da fazla tutar almadı aynı şekilde onur kardeşime çözümü anlattık baska bir ilde olduğu için başıma gelen sunrof problemlerinin aynısını kendi semtinde bulunan sunrofcuyu anlatarak çözmüş bulundu.buradan tekrar FERİDUN ÇİFTCİ Ustama bi kez daha teşekkür ediyorum..

• Beğen
Tepkiler: cenk artem