astra h hiz rekorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h var bende.1.6 benzinli 2012 sedan enjoy plus.
malatyadan elaziya gideriken 227 km hiza ciktim son hiz bu.bundan sonra limitore vuruyor artik.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi'm yaşın 34 babamdan biraz gençsin , kendı canını hiçe sayman umrunda değil en kotu aksam haberlerde öldüğünü îzlerim , bide ufaktan yorum yaparım , benım korkum karşıdan gelen masum insanlarla vereceğin zarar veya forumdan okuyan ve denemek isteyen kişilerin (açık kaynak ve binlerce kişi giriyor) benim veya ailemin karşısından gelmesi. Umarım sadece kendı basınızı yersiniz...

carl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi'm yaşın 34 babamdan biraz gençsin , kendı canını hiçe sayman umrunda değil en kotu aksam haberlerde öldüğünü îzlerim , bide ufaktan yorum yaparım , benım korkum karşıdan gelen masum insanlarla vereceğin zarar veya forumdan okuyan ve denemek isteyen kişilerin (açık kaynak ve binlerce kişi giriyor) benim veya ailemin karşısından gelmesi. Umarım sadece kendı basınızı yersiniz...

ben bilmiyor ki sana ne yaptim.ben yol bosdu denedim.ben cok yavas giderim.besinci viteste 30-40 giderim.az yakiyor diye.ben sadece denedim.araba iyi.yol tutus ve fren iyi.ben hiz yaptim ama sorun yok.hemen yavasladi.merak ettim sadece.kac hiz yapiyo bu

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Meraktan arkadaş arabayı denemiş. Anlık çıkmış test etmiş aracını. Dövseydin bari.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Meraktan arkadaş arabayı denemiş. Anlık çıkmış test etmiş aracını. Dövseydin bari.

Bu nasıl bir mantık (mantıksızlık) ,nasıl bir savunma biçimidir?
Gitsin trafige kapalı alanda ıstedıgı kadar merak etsin arabasını beni ilgilendirmez , ama trafige açık alanda yaparsa o zaman bu laflardan daha fenalarını da ederim...

NOT:Umarım karşı şeridinizden meraklı birisi gelmez ve canınızı yada sevdiklerinizi bu yuzden kaybetmezsiniz. (boyle meraklı kişiler yuzunden her yıl yüzlerce kişi ölüyor)
Sadece diyecegim budur...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 02:31 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:28 ----------

Birde anlamadıgım neyi savunuyosun ki ?
36 yaşında kocaman adamsınız Allah bilir colugunuz cocugunuzda vardır , sen cocuguna oglum merak iyidir bas bakalım kaç yapacak bu araba mı diyosun?
Sigarayı merak et bi iç , esrarı merak et iç , eroini merak et iç mi diyorsun?
Kusra bakmayın ama ben bu kadar hafife alamıyorum...

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha kibar söylenebilirdi olan olmuş. böyle ağır kelime kullanmaya ne gerek vardı anlamadım. çok gereksiz bir çıkış olmuş. Konuya gelirsek de 227 o araba için iyi bir hız düzde görmesi zor gibi ama sizin aracınızla 235 240 yaptığını iddia edenleri de okudum :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Konu kilit :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...