Astra h diyafram sorunu

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar aracım z16xep motorlu Astra kulburtor kapağındaki diyaframı bozulmuş söküp baktım diyaframı da ayırdım ama benden önce de sökülmüş çünkü soktugumde çatlak yeri vardı resimleri ekliyorum çatlak yer bana sorun yaşatır mi diyaframi degistirecem sadece çatlak yeri yapıştırıp öyle takacam

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar aracım z16xep motorlu Astra kulburtor kapağındaki diyaframı bozulmuş söküp baktım diyaframı da ayırdım ama benden önce de sökülmüş çünkü soktugumde çatlak yeri vardı resimleri ekliyorum çatlak yer bana sorun yaşatır mi diyaframi degistirecem sadece çatlak yeri yapıştırıp öyle takacam
Bu arıza için yanlış hatırlamıyorsam @Kaan. kardeşimin konusu vardı.

Çatlak kısım külbürtör kapağında mı?

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: cagatay16

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et

Resim aynen ama herhangi çatlak varsa olmaz o kapak orjinal şart sakın yan sanayi almayın

IMG_20210908_194754585db97fc5fb24d4.jpg

Reyis diyafram sipariş verdim ya iptal mi edeyim o zaman

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Resim aynen ama herhangi çatlak varsa olmaz o kapak orjinal şart sakın yan sanayi almayın
Soktugumde bu şekilde çatlak vardı bu çatlak yağ kaçağına neden olur mu ki çünkü sağlam şekilde duruyordu zorla soktum

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Soktugumde bu şekilde çatlak vardı bu çatlak yağ kaçağına neden olur mu ki çünkü sağlam şekilde duruyordu zorla soktum
Bunun diğer tarafı tam basmayabilir buda yada bunun boruya geçen kısmı az esnek olsun yağ yakar araba sürekli

Emmrullah94

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Bunun diğer tarafı tam basmayabilir buda yada bunun boruya geçen kısmı az esnek olsun yağ yakar araba sürekli
Parça gelsin takip deneyecem olmadı orjinal kapak alırız napalim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet ama gövdesiyle beraber degistirecem sadece içindeki diyaframı değil
Dene bir motorun yağını ancak net lamba yanarsa anlarsın