Astra H Çukurlarda gelen tak tak sesi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam ne zaman değiştireceksiniz? Evet şiddetli çukura düşünce oluyor. Değiştirdiğinizde yorumlarınız bizimle paylaşırsanız çok sevinirim. Bu arada arka viraj demiri lastiği dediğiniz şey dingil burcu olabilir mi? Çünkü arkada bildiğim kadarı ile viraj demiri yok. Torsiyon sonuçta

astrah ile vectranin arka sistemleri farkli.astra h da arkadan ses geliyorsa ve tekerlek sisteminden supheleniyorsaniz amortisor veya dusuk ihtimalde olsa dingil burcuna bakilmali

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aynı şekilde benim aracımda da tıkırtı geliyor bugün lastikleri söküp baktım viraj demirine bağlı askı rotlarının lastikleri dağılmış ve sağ taraftaki diğerine göre biraz eğri duruyor bu parça komple değişiyor yoksa ucundaki lastikli kısım değişebiliyor mu. İnternette baktığımda Delphi nin fiyatı uygun kullananlar ne diyor Delphi alınabilirmi?? Teşekkürler

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrah ile vectranin arka sistemleri farkli.astra h da arkadan ses geliyorsa ve tekerlek sisteminden supheleniyorsaniz amortisor veya dusuk ihtimalde olsa dingil burcuna bakilmali

Merhaba aynı şekilde benim aracımda da tıkırtı geliyor bugün lastikleri söküp baktım viraj demirine bağlı askı rotlarının (z
rotları)lastikleri dağılmış ve sağ taraftaki diğerine göre biraz eğri duruyor bu parça komple değişiyor yoksa ucundaki lastikli kısım değişebiliyor mu. İnternette baktığımda Delphi nin fiyatı uygun kullananlar ne diyor Delphi alınabilirmi?? Teşekkürler

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
burç da olabilir bilmiyorum.Değiştirirsen yazarım.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aynı şekilde benim aracımda da tıkırtı geliyor bugün lastikleri söküp baktım viraj demirine bağlı askı rotlarının (z
rotları)lastikleri dağılmış ve sağ taraftaki diğerine göre biraz eğri duruyor bu parça komple değişiyor yoksa ucundaki lastikli kısım değişebiliyor mu. İnternette baktığımda Delphi nin fiyatı uygun kullananlar ne diyor Delphi alınabilirmi?? Teşekkürler

z rotlardan bahsediyorsunuz sanırım. öabuk bozulurlar yollar malum. acayip ses yaparlar. delphi veya trw alabilirsiniz. fiyatları uygun

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca sağ tekerlekten sol tekerleğe doğru giden viraj demirini tutan yerledeki lastiklerden de olabiliyormuş bakalım hafta içi vakit bulabilirsem lifte kaldırıp altına baktıracağım

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
z rotlardan bahsediyorsunuz sanırım. öabuk bozulurlar yollar malum. acayip ses yaparlar. delphi veya trw alabilirsiniz. fiyatları uygun

Bugün Z rotları değitirdim ses kesildi rotlar tamamen dağılmış,gerçi aracım 2006 model üzerindekilerde orjinal fabrikanın taktığı rotlardı iyi bile dayanmış.

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Bugün Z rotları değitirdim ses kesildi rotlar tamamen dağılmış,gerçi aracım 2006 model üzerindekilerde orjinal fabrikanın taktığı rotlardı iyi bile dayanmış.

hocam ne kadar mâl oldu?

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın uzun süredir bilgisayara bakamıyordum değişim 140tl'ye mal oldu.

evet sorunun Z rotlarından kaynaklandığı anlaşıldı.
ben de sağ-sol Z rot + işçilik 120 tl verdim ve sorun çözüldü. tık ses gelmiyor önden