Astra h 60000 bakim

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi calismalar,aracim astra h 2005 1.6 twinport easytronic,bakim oncesi bir kac sorum var;

1-aracimin yagini degistirmeden once arexons professional motor temizleyicisi uygulamayi dusunuyorum,bu konuda bir bilgisi olan varmi?yag degismeden once motora eklenip 10 dk rolantide calistiktan sonra yag degisimi yapiliyormus.butun pisligi egzozdan atiyormus.carbon clean uygulamasinin 60000 kmdeki arac icin fazla oldugunu dusunuyorum.fikirleriniz?

2-aracim lpg li,zavoli marka.en son bakimda serviste ekledikleri gm marka yagdan hic memnun kalmadim.sans eseri benzinlikte kontrol ettirdigimde inanilmaz azaldigini gorduk.mobil 1 tam sentetik yag eklemeyi dusunuyorum.motorsilk yada nnt borpower eklememin bir yarari olurmu?

3-bujileri ultrasonik bujilerle degistirmek istiyorum.bilgisi olan varmi?

4-easytronic vites gecisleri tam anlamiyla istikrarsiz.3 ten 5 e ,4 ten 2 ye duzensiz vites degismeleri var.bunun icin neler yapilabilir?

saygilar

Son düzenleme:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60000km bakimda triger degisecek... arexons motor temizleyicisi iyi olur...yagi castrol veya mobil 5w40 al...ngk laserline lpg bujileri var tavsiye edebilecegim...easytronic icin ise ayar yaptir servisde...

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ngk bujilerini izmirde nerede bulabilirim? birde easytronic sahiplerine sorum ; baski balata bilye-kalibrasyon kac bin kmde gerekli?

Son düzenleme: