Astra h 1.6 yağ değişim km si

obelci

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra h 1.6 LPG benzinli aracimi 70binde liqui moly marka yağ ile degistirmistim. Yağcı 85bin de değiştirelim yağın kıvamı iyi eksilmemis daha dedi. Yağın sitesindede 40bine kadar falan yazıyor. Aranızda 15binde değiştiren oldu mu ne yapmaliyim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
10 binde bir değişim yapın cunku
Arkadaşlar Astra h 1.6 LPG benzinli aracimi 70binde liqui moly marka yağ ile degistirmistim. Yağcı 85bin de değiştirelim yağın kıvamı iyi eksilmemis daha dedi. Yağın sitesindede 40bine kadar falan yazıyor. Aranızda 15binde değiştiren oldu mu ne yapmaliyim
Aracınız da vanosta var bozulursa fiyat artar bozulma nedenlerinden birisi geç yağ değişimi

obelci

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Daha önce vanus la ilgili sanırım sahte yağ sebebiyle eksantirk dişlilerini değiştirmistim. Teşekkürler değiştireyim öyleyse. Filtre olarak ne alayım hocam

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Daha önce vanus la ilgili sanırım sahte yağ sebebiyle eksantirk dişlilerini değiştirmistim. Teşekkürler değiştireyim öyleyse. Filtre olarak ne alayım hocam
Yağ filtresi GM al

obelci

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Diğerleri önemli değilmi daha önce hava filtresini 1,3 lerinkini taktik süngerli onu taksam olurmu gene hava filtresi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Filtre takımı Man al hatta yağ filtresi de dahil

obelci

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bunları sorunsuz alabileceğim bir site varmı hocam sahte muhabbetinden dolayı

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben uzun yol yaptığım için maksimum 15.000 kmde bir değiştiriyorum. Aracım benzinli olmasına rağmen sizin ki LPG li filtreleri özellikle uzun yol yapıyorsanız değiştirin.Şehir için kullanımlarda 30-40 bin km de değiştirsenizde olur çünkü zaten aracı çok yormuyorsunuz. Bu tamamen kullanıma ve aracınızın duruma göre aksatmamanız gerken bir durum.

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Ben uzun yol yaptığım için maksimum 15.000 kmde bir değiştiriyorum. Aracım benzinli olmasına rağmen sizin ki LPG li filtreleri özellikle uzun yol yapıyorsanız değiştirin.Şehir için kullanımlarda 30-40 bin km de değiştirsenizde olur çünkü zaten aracı çok yormuyorsunuz. Bu tamamen kullanıma ve aracınızın duruma göre aksatmamanız gerken bir durum.
Hocam ben 64 binde liky moly yağını koydum şuan bir yıla yakın oldu çok sürmedigim için 67bin km de şuan.. Yağı her yıl mi değiştirmek gerekir yoksa km göre mi yapmak lazım.. Yada yağın değişme zamanını nasıl anlarız araba ekranindan ziyade.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hocam ben 64 binde liky moly yağını koydum şuan bir yıla yakın oldu çok sürmedigim için 67bin km de şuan.. Yağı her yıl mi değiştirmek gerekir yoksa km göre mi yapmak lazım.. Yada yağın değişme zamanını nasıl anlarız araba ekranindan ziyade.
Km gelmediyse yıllık değişir.